petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir türlü elime alışmadı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fırat TORUN tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    6 gün oldu dişi kuşumu alalı. 6 aylık civarında ve bir türlü elime alışmadı. Çok hareketli bir kuş ordan oraya zıplıyor falan. Ona dokunmaya çalışınca kaçıyor. Ne yapsam anlamadım yardım edin lütfen.

2. Onur Antalya

Onur Antalya New Member

Beğenileri:
    0
    Eğitmek için biraz daha küçük alsanız daha iyi olurdu.yinede umutsuzluğa kapılmadan yavaş hareketler,narin seslerle parmağınızı uzatmaya,karnını sevmeye çalışmaya devam edin mutlaka cevap verecektir.tabi erkek muhabbet kuşları daha yatkın oluyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

alişir merak etmeyin daha 6 gun olmuş 2 gunde alişmasını istiyrsanız 1 aylık veya 2 aylık kuş alın...

4. çiço

çiço Guest

dişiler bu konuda daha zor ama 6 gun degıl en az 1 ay sureklı elının ustunde yem yedır cunku avuc ıcını hıc sevmezler urkutmemen gerekır tabı alısrmı yınede bısey dıyemıyorum bence tek bakılcaksa erkek alınmalı ve 2 3 aylık

5. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    1-2 aylık bir kuş alsanız daha iyi olurmuş ama buda alışabilir tabi ki daha uzun sürer daha çok ilgilenmeniz gerekecek 6 günde alışması çok zor.

Sayfayı Paylaş