petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir türlü kızışmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Eren BAG tarafından 3 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    dişi muhabbet kuşum yaklaşık 1 yaşında daha önce hiç kızışmadı 2.5 ay önce erkek aldım erkeğin geldiği hafta kızışmaya başladı 2. hafta yine tekrar eski haline döndü beyaz alt kısmıda mavi oldu.geçen hafta yine kızışmaya başlamıştı kahverengi olmaya başlamıştı şimdi yine beyaz alt kısmıda mavi kızışması için mama ve havuç veriyorum yemlerinde nijer var vitaminde apex axisol bir suluğa üstünde yazdığı gibi 15 damla damlatıyorum kızışması için başka ne yapabilirim???????????

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:58 -->-> Daha önceki mesaj 09:36 --

?????????????????????????

#1 Eren BAG, 3 Ekim 2014
    Son düzenleme: 3 Ekim 2014
  2. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Yapacak baska bir sey yok her seyi yapmissiniz zaten..Bir de erkek ve disiyi ayri tutun birbirlerini gorsunler ama belki ise yarar

3. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    onuda dendim 10 gün ayırdım durum aynı eş tuttular ama işte dişi bi türlü kızışmıyor

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Sabredin bence aceleci olmayin..kizişacaktir..

5. Eren BAG

Eren BAG New Member

Beğenileri:
    0
    benim anlamadığım niye kızışmaya başlamışken kızışma bir anda duruyor

Sayfayı Paylaş