Karadeniz Pet

Bira mayası

Osman ÖZTÜRK

Meraklı Üye
Merhabalar bira mayası almayı düşünüyorum fakat hepsini kullanma şansım olmayacak eğer benim gibi az kuşu olan arkadaşlar varsa ortak alabiliriz diye düşünüyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bir şey sormak istiyorum.nasıl gümüş üye olunuyor.

ARKIADAŞLAR BEN BU BİRA MAYASINI SORDUM Bİ KAÇ YERE NASIL BİŞEY ONU DA BİLMİYORUM NORMAL PAK MAYA İLE Bİ FARKI YOK DEDİLER NASIL BİŞEY ANLAMADIM Bİ ACIKLARMISINIZ
BİRA MAYASI NEDİR PAKMAYA(EKMEK MAYASI) NEDİR:confused:

Ekmek mayası ile ne alaka onu anlamadım. Bira mayası 2 çeşit hayvanlar için olan var insanlar için olan var . Eczanelerde ve GNC 'de satılıyor. Her eczanedede olmaz. ^30 tl ile 50 tl arası fiyat degisir.

bende anlayamadım :) adama bira mavası varmı diyorum yok pak maya kullan aynı şey dedi bende dumura uğradım nedemek istiyo diye.

Arkadaşlar bira mayası kuşların mamasına suyuna ekleyebileceğimiz bir katkı fakat miktarı biraz fazla olduğu için az sayıda kuş besleyenlere fazla geliyor o nedenle bu konuyu açtım

Arkadaşlar bira mayası kuşların mamasına suyuna ekleyebileceğimiz bir katkı fakat miktarı biraz fazla olduğu için az sayıda kuş besleyenlere fazla geliyor o nedenle bu konuyu açtım

30 tl en kücük boyundan al hocam her zaman lazım olur yani birde burda ortakmı bulacaksın kendine onun icin

Zaten 30 tl 850 ml arkadaşım benim derdim son kullanma tarihiyle ilgili

Geri