Karadeniz Pet

biraktim artik

• Konbuyu başlatan Naim Boysan
  • Başlangıç tarihi
N

Naim Boysan

Guest
Kuslari ciftlestirmeye zorlamayi biraktim artik ya yuvaligi cikardim nijer vermiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
aslında siz gerekli şeyleri tekrardan temin edin zamanla olacaktır diye düşünüyorum

Aslında kuşlar adına iyi olmuş kuşlar yorulmuş olabilir, zorlamakta iyi olmaz diye düşünüyorum... Dinlendirin onları

Son düzenleme:
Aslında kuşlar adına iyi olmuş kuşlar yorulmuş olabilir, zorlamakta iyi olmaz diye düşünüyorum...

Aynen oyle biraz dinlensinler bahara dogru tekrardan denerim artik :) simdide bici bici oldular rahatlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Her şey kenarda dursun. Zamanı gelince lazım olacaktır. Emin olabilirsin.

Yuvalik ve nijer kenarda duruyor saklarim bahara kadar mamalarinida arada bir vericem boylesi daha iyi olucak.

Aynen oyle biraz dinlensinler bahara dogru tekrardan denerim artik :) simdide bici bici oldular rahatlar :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Yuvalik ve nijer kenarda duruyor saklarim bahara kadar mamalarinida arada bir vericem boylesi daha iyi olucak.
Hayırlısı olsun inşallah.

Geri