petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bişey olurmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve muratünal tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. muratünal

Cevap verecek yokmu?

2. muratünal

Merhaba arkadaşlar kuşlarım son 3 gündür ishaldi ve diskilari serit gibiydi patates puresi fln verdim ama hala aynılar bugun avidiare adlı bir ishal ilacı(bagirsak antibakteriyeli) aldim amason kullanma tarihi 2013 un 11.ayinda bitmis bi zarari olmaz dedi veteriner ama ben yinede tedirginim sizce bi zarari olurmu baska veterinerde yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:44 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

Cevap verecek yokmu?

3. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Tarihi geçmiş ürünü veterinerde olsa güvenip vermeyin derim,farklı tedaviler var.

4. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    ishalse ben bu konuda artık bir nevi uzmanlık yaptım artık düzeldi çok şükür ama denemediğim şeyler kalmadı

1. kuşu sıcak ortamda tut hatta ben 2 büyük kavanoza günde 3 kez filan sıcak su doldurup dışardan kafesin yanına koyar üstünü örterdim.
    2. suyuna pirinç lapası koyabilirsin.(ben denemedim ama)
    3. ben ağzına 1 kez elma sirkesi damlattım (ama yapmayın diyenler var)
    4. patetes püresi verebilirsin ki vermişssin
    5. en son aldım ve o iyi etti kanarya yemi (iyisinden alabilirsin) cidden 3. yada 4. günü bugün ishal kesildi diyebilirim.
    6. ishalde poposunu temizle ıslak mendil ile nazikce başkada birşey yapmaya gerekyok bu arada kafesi 2 3 günde bir temizlemende fayda var

5. muratunal

muratunal Guest

Sağolun arkadaslar

Sayfayı Paylaş