Karadeniz Pet

Biz çok mutluyuzz :)

• Konbuyu başlatan castial cas
  • Başlangıç tarihi
C

castial cas

Guest
M9vkoQ.jpg
5pQYgj.jpg
4YM00Q.jpg
onkE0k.jpg
y23Vm9.jpg
AZk3mr.jpg

Kusun cok islan mis fazla ceyranda birakma hasta lanir bide kus7n biraz bakim siz vitamin vesa ile filan ver

banyo yaptırdım ondan ıslak sebze veriyorum sürekli ve avivit diye bir vitamin kullanıyorum gagasındaki lekeler yemek lekeleri elma kıvırcık falan veriyorum, yakın zamanda veterinere götüreceğim

sakın ceyranda kalmasın... birde banyosunu sen yaptırdın galiba.. bence sen yaptırmasan daha iyi.. serinlemesi için üzerine sprey falan sıksan daha iyi olour

evet ben yaptırdım küvet aldım ona su koyup bıraktım girmedi içine araştırdım bi çok kuş sprey olayını sevmiyor, nefes almakta zorlanıyomuşlar bende kafesin altını çıkarıp şofbeni az açıp ılık suyu yağmur gibi üzerine tutuyorum

Iii mis ama bazen birak kendisi icin de oynasin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Benim kuslarim ciftlesti ve kafesim de cok yer kalmadi bakamiyorum kim ister se ucretsiz olarak sahiplediriyorum erkek disi fark etmez

Moderatör tarafında düzenlendi:
çok güzel :) Ama ağzında ne var onu anlamadım. Temizle yoksa belki mantar çıkabilir :)

su kusu sarda bari hasta olcak yazık günah kuslara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

kuslar bu sekilde yıkanmazlar cok yazık gercekten seprey yapın veya az su koyun kendi girer yıkanır

Kus hic mutluya benzemiyor gibi bence banyosunu kendi istegiyle yapmali sonucta onun icguduleri neye ihtiyaci oldugunu bilir.banyo ihtiyaci olsa kendi hemen girer

banyo yapmayı seviyor ben herşeyi ile ilgileniyorum dışkısınada bakıyorum herşeyi düzenli ve yeterli seviyede yapıyorum sürekli banyo yaptırmıyorum zaten

Beyler Bayan kuşumu yarın salıcam alalı 7 gün oldu ve elime alışmadı sadece bana alışdı elimden korkuyor ve biraz kötü kokuyor o yüzden yarın banyoda yaptırcam sizce güvenli olurmu

Geri