petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Biz çok mutluyuzz :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve castial cas tarafından 10 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. halil dogan

Kusun cok islan mis fazla ceyranda birakma hasta lanir bide kus7n biraz bakim siz vitamin vesa ile filan ver

2. castial cas

banyo yaptırdım ondan ıslak sebze veriyorum sürekli ve avivit diye bir vitamin kullanıyorum gagasındaki lekeler yemek lekeleri elma kıvırcık falan veriyorum, yakın zamanda veterinere götüreceğim

3. altokkk

altokkk New Member

Beğenileri:
    0
    sakın ceyranda kalmasın... birde banyosunu sen yaptırdın galiba.. bence sen yaptırmasan daha iyi.. serinlemesi için üzerine sprey falan sıksan daha iyi olour

4. castial cas

evet ben yaptırdım küvet aldım ona su koyup bıraktım girmedi içine araştırdım bi çok kuş sprey olayını sevmiyor, nefes almakta zorlanıyomuşlar bende kafesin altını çıkarıp şofbeni az açıp ılık suyu yağmur gibi üzerine tutuyorum

5. halil dogan

Iii mis ama bazen birak kendisi icin de oynasin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:39 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Benim kuslarim ciftlesti ve kafesim de cok yer kalmadi bakamiyorum kim ister se ucretsiz olarak sahiplediriyorum erkek disi fark etmez

#6 halil dogan, 10 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ağustos 2014
  6. İbrahim Tura

çok güzel :) Ama ağzında ne var onu anlamadım. Temizle yoksa belki mantar çıkabilir :)

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    su kusu sarda bari hasta olcak yazık günah kuslara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:17 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

kuslar bu sekilde yıkanmazlar cok yazık gercekten seprey yapın veya az su koyun kendi girer yıkanır

8. Özgür+

Özgür+ Guest

sebze falan verirsen kuşun isal olur :)

9. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    Kus hic mutluya benzemiyor gibi bence banyosunu kendi istegiyle yapmali sonucta onun icguduleri neye ihtiyaci oldugunu bilir.banyo ihtiyaci olsa kendi hemen girer

10. castial cas

banyo yapmayı seviyor ben herşeyi ile ilgileniyorum dışkısınada bakıyorum herşeyi düzenli ve yeterli seviyede yapıyorum sürekli banyo yaptırmıyorum zaten

11. Kuşsever12

Beyler Bayan kuşumu yarın salıcam alalı 7 gün oldu ve elime alışmadı sadece bana alışdı elimden korkuyor ve biraz kötü kokuyor o yüzden yarın banyoda yaptırcam sizce güvenli olurmu

Sayfayı Paylaş