petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bizim kabile ve bir soru

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve utku yalçın tarafından 12 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. utku yalçın

Merhaba arkadaşlar bizim "kabile" bin bir kaç fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim,

Sorum şu arkadaşlar en son fotoğrafta ki dişi kuşumun ceresi kızışma belirtisi midir ? (Henüz 5-6 aylık)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Evet kizismis :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. utku yalçın

5-6 aylık bir dişi için erken sanırım çünkü diğer dişilerle aynı kuluçkanın yavruları, ama diğerlerinde böyle bir işaret yok yorumunuz nedir ?

4. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    Erken kizismis olabilir kizisma ve ergenlik sureleri farklilik gosterebilir nijer veriyorsaniz nijer etkileyebilir :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

5. utku yalçın

Sadece yumurta maması ve aspur normal yem karışımı veriyorum, yanıt için teşekkür ederim.

6. Yusuf ŞANLI

Masallah hepsine ama o kadar kusa o 2 kafes kucuk degil mi

7. utku yalçın

Haklısınız bira küçük bu hafta sonu oldukça büyük bir tek kafes alacağım maalesef yer sıkıntım var

8. Yusuf ŞANLI

7 tane var sanirim bendede suan 7 tane kus var 2 cift ayri sendeki gibi 2 kafeste diger 3 tanesi icin cifthane aldim ayni yeri kapliyr cifthaneyi alta diger 2 sini uste koyuyorm ayni yeri kaplamis oluyor yani :) 3 tanede yumurta var onlar icinde cifthaneyi hazirladm bile

9. utku yalçın

9 tane esasında bu yavruların anne ve babası başla bir kafeste

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

Bu dişiye bir erkek almalı mıyım arkadaşlar ? (Son resimdeki genç ve güzel kıza ? )

Sayfayı Paylaş