Karadeniz Pet

Bizim kabile ve bir soru

• Konbuyu başlatan utku yalçın
  • Başlangıç tarihi
U

utku yalçın

Guest
Merhaba arkadaşlar bizim "kabile" bin bir kaç fotoğrafını sizlerle paylaşmak istedim,
pa4e8ubu.jpg

e2y2ehyt.jpg

ry6egu3a.jpg

uragu3at.jpg

hugahu7a.jpg

Sorum şu arkadaşlar en son fotoğrafta ki dişi kuşumun ceresi kızışma belirtisi midir ? (Henüz 5-6 aylık)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5-6 aylık bir dişi için erken sanırım çünkü diğer dişilerle aynı kuluçkanın yavruları, ama diğerlerinde böyle bir işaret yok yorumunuz nedir ?

Erken kizismis olabilir kizisma ve ergenlik sureleri farklilik gosterebilir nijer veriyorsaniz nijer etkileyebilir :)

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sadece yumurta maması ve aspur normal yem karışımı veriyorum, yanıt için teşekkür ederim.

Masallah hepsine ama o kadar kusa o 2 kafes kucuk degil mi

Haklısınız bira küçük bu hafta sonu oldukça büyük bir tek kafes alacağım maalesef yer sıkıntım var

7 tane var sanirim bendede suan 7 tane kus var 2 cift ayri sendeki gibi 2 kafeste diger 3 tanesi icin cifthane aldim ayni yeri kapliyr cifthaneyi alta diger 2 sini uste koyuyorm ayni yeri kaplamis oluyor yani :) 3 tanede yumurta var onlar icinde cifthaneyi hazirladm bile

9 tane esasında bu yavruların anne ve babası başla bir kafeste

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:23 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

Bu dişiye bir erkek almalı mıyım arkadaşlar ? (Son resimdeki genç ve güzel kıza ? )