Karadeniz Pet

Bizim Üretimden de Bir Kaç Kare

• Konbuyu başlatan ErcumentaL
  • Başlangıç tarihi
E

ErcumentaL

Guest
7mYLJN.jpg

7mYLJN.jpg

glnGgO.jpg

ZNWq63.jpg

oQ2m5X.jpg

lYLDXQ.jpg

Hobi amaçlıydı ama artık Ticarete dökmeye başladık. 4 lü Üretim kafeslerinden şparil ettik. kafesler gelince yeni foto eklerim.

Hayırlı üretimler maşallah bi salma kafesiniz olsaymış iyi olurmuş bence

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Arkadaşın dediği gibi salma kafes oldumu biraz daha düzenli olur , hayırlı üretimler bol kazançlar dilerim.

Hayırlı üretimler. Baya kafes var yem üfleme fln var mı? Sıkıntı olmuyor mu?

Ooo uretici hemde mersin :) keske daha once koysaydn bu resimleri kuslari senden alirdim :)

Hayırlı üretimler. Baya kafes var yem üfleme fln var mı? Sıkıntı olmuyor mu?

Sıkıntılar oluyor Elbette. 4 lü salma Kafeslerden şipariş ettik. Gelince yeni fotolar eklerim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:46 --

Ooo uretici hemde mersin :) keske daha once koysaydn bu resimleri kuslari senden alirdim :)

Yusuf Bey Teişekkür ederim. Şu an şatış yapmıyoruz. Damızlığa bırakıcaz yavrularımızı İşi büyütmeyi planlıyoruzz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:06 -->-> Daha önceki mesaj 09:51 --

bu kadar kafesi nereden buldunuz :D maşallah çok güzeller hayırlı satışlar

Mehmet Bety, Bunların Haricinde yaklaşık bir 30 adet civarında daha boş kafesimiz var :) İsteyen oluursa 3 - 5 Tl den verecem bunları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:06 --

9XRndQ.jpg

40 *32 4 lü kafes Bunlardan sipariş ettik.

hayırlı üretimler

Maşallah o kadar kafes güzel dizayn edilmiş

Valla Mecburiyetten Dizayn ettik o şekilde maa durumları düzeltince yeni eklediğim 4 lü salma kafeslerinden şipariş ettik. Çok sıkıntısı olmuyor ama sadece temizlikte vakit kaybı oluyor..

yazık kuşlara ya ne güneş görüyorlar ne hava aliyolar kapkaranlık bi yerde yaşıyolar bu çok sağlıklı bir ortam değil bence

yazık kuşlara ya ne güneş görüyorlar ne hava aliyolar kapkaranlık bi yerde yaşıyolar bu çok sağlıklı bir ortam değil bence

2 adet Havalandırmamız mevcut. Akaşm saatinde çektiğimiz için bu şekilde karanlık. gündüz 2 adet pencerimeizden güneşte alıyor. :) Onlarla ilgilendiğimiz kadar, onlara yaptığımız kadar kendimize bakım yapmıyoruz, bence doğal ortamda bile böyleisni bulamazlar :)

Masallah arkadasin dedigi gibi mersinde kus ureticileri oldugunu gormek guzel.. nasip olursa ziraat edecem forumdaki mersinde ikamet eden arkadaslari kismet olursa :)

Maşallah, hayırlı üretimler olsun.

Merhabalar öncelikle Maşallah diyerek söze gireyim benim bir sorum var yanıtınızı merakla bekliyorum,
gördüğüm kadarıyla kuşlar kömürlük7depo vb. bir yerde duruyor kışın ısınma gerektiriyor mu? Ne kullanıyorsunuz?