Karadeniz Pet

Boş yumurta problemi çözemiyorum

kurtcan

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba.Şu anda yaklaşık 8-9 çift kuşlarım var.bundan önce 2-3 kuluçka geçirdiler.
Çiftlerimin bir kaçında bu boş yumurta sıkıntısı ile karşılaşmıyorum.Hatta yumurtaların hepsi manşallah dolular.
Ama bir kaçı 3-4 adet yumurta yaptlar ve hepsi boş.Çiftleşme var,haftanın 2-3 günü yumurta mamalarını yapıyorum.E vitamini için yer fıstığı veriyorum.A vitamini için ise zaten havuç yeterli oluyor.Ama hala boş yumurtlama problemi ile boğuşuyorum.
Önerisi olan var mı?

Yardım yok mu?

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba.Şu anda yaklaşık 8-9 çift kuşlarım var.bundan önce 2-3 kuluçka geçirdiler.
Çiftlerimin bir kaçında bu boş yumurta sıkıntısı ile karşılaşmıyorum.Hatta yumurtaların hepsi manşallah dolular.
Ama bir kaçı 3-4 adet yumurta yaptlar ve hepsi boş.Çiftleşme var,haftanın 2-3 günü yumurta mamalarını yapıyorum.E vitamini için yer fıstığı veriyorum.A vitamini için ise zaten havuç yeterli oluyor.Ama hala boş yumurtlama problemi ile boğuşuyorum.
Önerisi olan var mı?

Yardım yok mu?
kardeşim bendede aynı sorun var çozum kolay aslında bak yvalık çok önemli bulabilirsen içi plastık folluklu yuvalık kullanrsan yumurtalar boş çıkmaz aslında çiftleşme varsa doludur bi o yana bi bu yana gittiği için bozuluyor dene bak faydasını görürsün egerki kullandında olmuyorsa kuslarda bişi vardır yada beslemende

Erke kisir ola bilir...kic tiuleriniqkasla kisalt

bende de aynı sorun vardı üretici bi arkadaş plastik folluklu yuvalık al dedi, ayrıca mamaya keçiboynuzu tozu da ekliyorum bakalım işe yarayacak mı

Geri