petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Böyle Bir Erkek Muhabbet olamaz ya :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve İsmet Koparan tarafından 26 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. İsmet Koparan

İsmet Koparan New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar akıl lazım bana :) erkek muhabbetimiz maşallah bereketli bulduğu herşeyle nerdeyse çiftleşecek :) dişi kuluçkada iken sesi çıkmayan erkek, yavru yumurtadan çıktığı anda yuvalığın içine giriyor kapısında bekliyor dişiyi içeri sokmuyor ve sürekli dişiyle çiftleşme peşinde ne yapacağımı şaşırdım dün akşam ayırmak zorunda kaldım olan yavruya olacak yuvalığın içinde dişiye zorla sahip olmaya çalışıyor :) akıl vermenizi rica edecem...

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    :D :D benim erkekte ayrılmıyor yuvalığın önünden ama ayırmayın sakın dişiyi kim beslicek sonra

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Butun yavrular cikinca ayirin.

4. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    :D erkegını kendı halıne bırak dısı onu dısarı atmayı bılırr bendekıde oyle cıftlesıyolar dısı gırıp yavrularını beslıyo yanı sıkıntı yok bazende baba gırıp beslıyor yavrularını

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    erkegi ayırın alalhın izniyle birşey olmaz ben ayırdım erkegi benimkide yumurtayı kırıyordu ayır yuvaya 2 günde 1 yem dök birşey olmaz tüm yumurtalarını yumurtladıysa

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Erkeğe dokunmanıza gerek yok bence, dişi bir yolunu bulur besler yavrularını.. kafeste kavgalar yoksa erkeği ayırmayın..

Sayfayı Paylaş