Karadeniz Pet

Böyle Bir Erkek Muhabbet olamaz ya :)

İsmet Koparan

Yeni Üye
Arkadaşlar akıl lazım bana :) erkek muhabbetimiz maşallah bereketli bulduğu herşeyle nerdeyse çiftleşecek :) dişi kuluçkada iken sesi çıkmayan erkek, yavru yumurtadan çıktığı anda yuvalığın içine giriyor kapısında bekliyor dişiyi içeri sokmuyor ve sürekli dişiyle çiftleşme peşinde ne yapacağımı şaşırdım dün akşam ayırmak zorunda kaldım olan yavruya olacak yuvalığın içinde dişiye zorla sahip olmaya çalışıyor :) akıl vermenizi rica edecem...

:D :D benim erkekte ayrılmıyor yuvalığın önünden ama ayırmayın sakın dişiyi kim beslicek sonra

:D erkegını kendı halıne bırak dısı onu dısarı atmayı bılırr bendekıde oyle cıftlesıyolar dısı gırıp yavrularını beslıyo yanı sıkıntı yok bazende baba gırıp beslıyor yavrularını

erkegi ayırın alalhın izniyle birşey olmaz ben ayırdım erkegi benimkide yumurtayı kırıyordu ayır yuvaya 2 günde 1 yem dök birşey olmaz tüm yumurtalarını yumurtladıysa

Erkeğe dokunmanıza gerek yok bence, dişi bir yolunu bulur besler yavrularını.. kafeste kavgalar yoksa erkeği ayırmayın..

Geri