Karadeniz Pet

Böyle yapması ne anlama geliyor

behlül1216

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle çok garip bir muhabbet kuşumun olduğunu söylemek isterim tekrardan , verdiği tepkiler hareketleri her şeyi bir insan gibi , bakımı olsun modu olsun psikolojisi olsun her şeyini düşünerek hareket ediyorum bir bebek edasıyla bakıyorum kısacası , kendisi yaklaşık 5 aylık ve 2 2-5 aydır benimle aşırı korkak olmasına rağmen 1 ay boyunca her gün günde en az 5-6 saat ilgilenerek o korkak mubişi oyuncu hale getirdim her ne kadar hala bazı tepkilerden seslerden kaçıp korksa da , son 2 haftadır yeni bi huy edindi şu şekil bi ses çıkarıyor ve bu sesi genelde ben giderken çıkarıyor annem söyledi , odadan çıkarken arkadam ağlıyor gibi bir ses sabahları da yapıyor anlamını bilen arkadaşlarım varsa merakımı dindirebilir çok uzun yazdım kusura bakmayın ama çok seviyorum napiyim

Maşallah kuşunuza. Paslı kapı sesi veya kedi sesini andırıyor. Muhabbet kuşları bilindiği üzere taklitçidir. Böyle bir ses varsa veya dışardan duyduysa bu mümkündür. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah. Sağlıklı günler dilerim.

Maşallah kuşunuza. Paslı kapı sesi veya kedi sesini andırıyor. Muhabbet kuşları bilindiği üzere taklitçidir. Böyle bir ses varsa veya dışardan duyduysa bu mümkündür. Tüyü kadar ömrü olsun inşallah. Sağlıklı günler dilerim.
Çok teşekkürler yorumunuz için annem de sizin gibi düşünüyor kedi gibi miyavlıyor diyor

Geri