petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu ilacı nereden bulabilirim????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve esividii tarafından 13 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. esividii

esividii Guest

Daha önce kuşumun hastalığı hakkında soru sormuştum ve cevap geldi kullanmam gereken ilaç da söylendi sağolsunlar. Fakat ilacı bulamıyorum. Nerden bulabilirim satan var mı aranızda ya da bu ilaca eş değer bir ilaç var mı? En kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim geç kaldıkça kötüleşiyor

İLAÇ: TYLAN oral çözelti tozu

Daha önce açtığım konu-Kuşumun hastalığı: http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...astaligini-anlamiyor-lutfen-yardim-32021.html

2. beceriksizkuscu

Çook geçmiş olsun güncel tutun konuyu yardımcı olsun üstadlar üzüldüm şimdi ya çokda tatlıymış :(

3. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    Veteriner var ise yakınınızda bir danışın.(TYLAN, Oral Toz (ELANCO)kronik solunum yolu hastalığı (CRD) ve hindilerde bulaşıcı sinüzit hastalıkları)

4. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0

Geçmiş olsun,çok üzüldüm kuşunuzaUmarım iyileşir.Netden araştırdım da Tylan ilacının üretimi durmuş,yerine tavilin markasını
    çıkarmışlar[​IMG]

Internetden sorguladığınızda birçok site çıkıyor karşınızda.Etken maddeleri aynıymış ilaçların.Umarım bu sitelerin birinden bulabilirsiniz ve meleğiniz iyileşir

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. esividii

esividii Guest

Hepinize çoook teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için:) bir de o ilaca bakayim inşallah vardır çok teşekkürler vaktinizi ayırdınız tekrar

6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    burada var tylan ilaçşarı arayın sorun baya ilgililer

https://www.mybestpetshop.com/urun-arama?title=tylan

7. Ebru Tunçer

Beğenileri:
    0

Rica ederimUmarım yazdıklarım faydalı olmuştur ve kuşunuz bir an önce sağlığına kavuşur☺️

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    piyasadan kalkmışsa alacağın ilacın son kullanma tarihine bakmayı unutma

birde netten araştırdığıma göre 2 çeşidi varmış biri yerli biri ital onagörede fiyat değişiyormuş

#8 alse, 14 Ocak 2015
    Son düzenleme: 14 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş