Karadeniz Pet

Bu kuş beni deli edecek neden böyle bu

StayAway

Meraklı Üye
Arkadaşlar resimde gördüğünüz kuş malesef benim aslında rengi ve görüntüsü bana göre mükemmel ama gelin görünki alalı neredeyse 1.5 ay oldu daha elime bile gelmiyim herseyi yaptım herseyi denedim ama bana hiç alışmadı sevmedi bile kalamar kemiği aldım tahta tünek aldım kafesi geniş aldım askılık bile aldım ama hiç fayda etmedi petshopcu bu kuş için 2 aylık erkek demiş yalan ben inanmıyorum 2 aylık olduğuna bunun erkek olabilir ama 2 aylık değildir sizce ne yapmalıyım

Resim yok? Nereden bilelim kuşu şimdi..
Ayrıca ona kalamar kemiği almanız büyük kafes almanız vs bu tür seyler onun sadece sağlığına iyi etki eder. Size yakın olmasını sağlamaz. Bir fotograf atın ona göre yorum yapalım.

Hocam kuştan ne bekliyorsunuz anlayamadım. Tahta tünek taktınız diye elinizi öpmesini mi ? Bu hobi sabır ister , emek ister , sevgi ister. Bunları başarırsanız kuşunuz size alışır da eğitime açık da olur. Sabırsızlık başarısızlığın en temel sebebidir. Gerekirse elinizi hareket ettirmeden saatlerce kafesinde tutacaksınız güven kazanmak için. Bu daha en basit örnek varın siz düşünün gerisini.

Geri