petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bu kuşlar hakkında bılgı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AhmetHARSIT tarafından 15 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. AhmetHARSIT

Sa Arkadaşlar bugun petshopa gıttım damızlık bakmaya bunlar dıkaktımı cektı hepsı jumbo dedı 60 tl istedı fıyat olarak en buyugu 4 aylıkmıs grıbeyaz olan degıl ama fikirlerinizi alabılırmıyımsizce o kadar edermı kuşlar ırı ve saglıklı geldı bana

2. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence fiyat uygun gibi.Ama bu konuda uzman olan arkadaşlarımızın da görüşlerini alın derim.

3. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    İlk resimdeki kuş jumbo ama diğerleri kırma gibi geldi bana. Jumbo için 60 lira ucuz bir rakam. Eğer kuşlar iri ise değer bence ama bir de petshop ortamından alacağını unutma, Henüz sağlıklı bir kuşa rastlamadım petshoplarda.

4. AhmetHARSIT

jumbo kırma ıle normal muhabbet kusu çiftleşir mi acaba ? çiftleşirler isede ne kadar bulur

Sayfayı Paylaş