Karadeniz Pet

Bu kuşlar neden çiftleşmiyor

Ayrıca yaptığın mamanın resmini gönderebilir misin

20170518_171847.jpg
sadece biber koymadım

Ekli dosyalar

• 20170518_171847.jpg
    20170518_171847.jpg
    2.2 MB · Görüntüleme: 4
T
Tamam çok güzel olmuş işte. Sen hafta 2 gün kuşların önüne bırak onlar yiyeceklerdir. Sana önermiş olduğum bu mama benim için en ucuz mama. Bu mamanın içerisine ben daha neler neler katıyorum. ama emin ol etkili bir mama
Teşekkür ederim

Hocam muhabbet kuşları sosyal yada içe kapanık ilişki içindedirler. Mevsime uyum tüy değişimi ve sakin bir ortam gibi şeyler püf nokta. Kuşları ne kadar rahat bırakırsanız o kadar iyi olur . Rahat demişken öylede bi kenara atmayın bakımını yapın sadece söyle düşünün kız arkadaşınla bir yerdesin ve durmadan biri önüne yiyecek içecek yahut durmadan gelip rahatsız ediyor ne kadar rahat olurdun. Muhabbet kuşlarıda narin ve bi okadar ortama alışması gerekir.

Çok
Hocam muhabbet kuşları sosyal yada içe kapanık ilişki içindedirler. Mevsime uyum tüy değişimi ve sakin bir ortam gibi şeyler püf nokta. Kuşları ne kadar rahat bırakırsanız o kadar iyi olur . Rahat demişken öylede bi kenara atmayın bakımını yapın sadece söyle düşünün kız arkadaşınla bir yerdesin ve durmadan biri önüne yiyecek içecek yahut durmadan gelip rahatsız ediyor ne kadar rahat olurdun. Muhabbet kuşlarıda narin ve bi okadar ortama alışması gerekir.
Anladım teşekkür ederim

Geri