Karadeniz Pet

Bu kuşların cinsi nedir

Şerife

Yeni Üye
Merhaba bu kuşların cinsi ingiliz diyerek aldık aldandık mı acaba?
20161202_233736.jpg

20161202_233727.jpg

20161202_233608.jpg

20161202_233716.jpg

Buda yavrulardan resim
20161130_220435.jpg

Bide biz bu çiftlerin tanesini yavrulu yumurtalı kafesleriyle tanesi 250 liraya aldık fiyat pahalı mı sizce

Resimler acilmiyor

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kac takim var. Takimlarda kac yavru var

Bence pahali irklardan anlamam ama yerliye benziyor benim kuslarim yerli bunlardan farki yok

Irkına takılmayın.
Zaten hemen hemen tüm kuşlar melez

Bunlar ingiliz değil ama güzeller Çekoslovak gibi duruyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kuşlar 5 takım. 3, 3, 8, 4, 4 yavru var ve bide yavrusuz jumbo çift 2000 lira kafesi yuvalığıyla beraber. Kafesler o kadar iyi durumda değil gerçi

Çok pahalıya verdi sanırım ne yapsam ki şimdi. Daha parasını vermedim kuşların

Şerife hanım takımlar çek, sadece 1. takımın dişisi yerli fakat ingiliz le felan alakası yok bu 5 takım içinde 2000tl çok çok çok fazla bir ücret. Jumbo dediniz takımın da resmini atın isterseniz ne olduğunu hep beraber görelim. 3 yavrulu yerli takım 150tl den fazla etmez normal altı boş 80-90tl yumurtalı 100tl yavrulu 120-150tl arası değişir. Çek kuşlarda takım 100tl yumurtalı 120-130tl yavrulu 150-200tl arası değişir en kral en iyi şartlarda bile 1000tl den fazla vermek bu kuşlar a boş iş. niye bu kadar çok para verdiniz bilmiyorum ama bu kadar çok yerli ve çek kuş besleyene kadar 1 takım japones besleseniz sağlam takımı 1000-1200tl fakat 1 yavrusu 300-500tl en azından :)

Yumurtali takima da pek guvenme zaten.

Hangi ildesiniz. Burdan ureticiler yardimci olur size

Afyon sandiklıdayım acemiliğime geldi fiyat araştırması da yapmadım. Bunları geri vericwm bana üretim yapmak istiyorum bu konuda yardımci olur musunuz? Bu japoneslerin bakimi kolay mı ?

Afyon sandiklıdayım acemiliğime geldi fiyat araştırması da yapmadım. Bunları geri vericwm bana üretim yapmak istiyorum bu konuda yardımci olur musunuz? Bu japoneslerin bakimi kolay mı ?
2000 cook para kardesim Kahraman bey gerekli açiklamayi yapmis 3 ,4 show jumbo alirsiniz bu fiyata

Sultan da alabilirsiniz.

Merhaba,

Bu kuşların cinsi Çekoslovak aynısı bende de var bu yüzden net bilgidir.

eyer yeni iseniz ufak kuştan başlayabilirsiniz doğru fakat bu kadar çok fazla kuşla girmeyin. Çünkü kuş ne kadar fazla olursa hastalık risk i o kadar yüksek olur bilinçlenmek acemiliği atmak lazım öncelikle. Benim size tavsiyem 3 takım çek alsanız başlangıç olarak 1 sene onların üzerinden devam edin anca işi çözersiniz. 3 takım çek içinde yumurtalı dahi olsa 500tl den fazla verilir oda en iyi en kaliteli çekler için söyledim fiyattır. Ama benim size tavsiyem her zaman benden kuş alan damızlık kuş isteyen arkadaşlarada söyledim; Üreteceniz kuşu yavruluktan alın, çünkü çalışan yavrulu takım dahi ortam değişimden etkleniyor duraklıyor kümes ortamı ile 3-5 takımlık ev ortamı bir olmaz... Alın 2-3 aylık 3 erkek 3 dişi kuş bir çifthane de yetiştirin 7 aylık olana kadar sonra anlaşanları ayırın kafeslere. Hem yetiştirmeyi öğrenmiş olursunuz hemde eliizde büyüyen kuşun bakarak dahi derdini tahmin edebilirsiniz

Satan kişi kusları almak istemiyor sen herkese bakma bu kuslar kaliteli diye tutturdu. Ben bu kusları alamam ortam değişikliği yapamam diyor ben bu durumda ne yapabilirim ki. Mağdur oldum. Bize çocuklarının üstune yemin etti bunlar ingiliz diye

Geri