Karadeniz Pet

Bu kuşların cinsi nedir

1 2 çift alip iyi kaliteli kuş bakmak istiyorum. Acemiyim belki ama japonesleri görünce pek heveslendim
Abla 1 2 çiftle zor ırklara girmeni tavsiye etmem hevesin kaçar sürü piskolojisi lazım bu ırklara 1 çift 2 çift show alıp eve koyup üremesini beklemek seni bıktırır japonesde aynı zaten çok zor üreyen ırk oldukları için fiyatları bu kadar pahalı şimdi alacaksın 2 çift japones yumurta alamayınca sıkılacaksın götürüp bir kuşçuya öldüm parasına geri verip en son yine yerliye döneceksin bizzat tecrübe ettim bakacak yerin varsa ki afyonu az çok biliyom geneli müstakil ev 2 çift japones alacağın paraya 15 20 çift yerli al 5 takımdan yumurta bile alamazsan diğerleri seni heycanlandırmaya masrafını çıkarmaya yetecektir

Bencede once yerini ayarla. Sonra su katli kafeslerden. Led isiklardan ayarladin ortam hos oldu. Sira geldi kuslara. Madem hosunuza gitti joponesler. 1 cift alin. 7_8 aylik olsun. 3 cift yerli alin ozellikle sari olan yerliler en kolay ureyendir. Elden 30_35_ e satiyorum yavrularini. Bir cift te show al. Suru psikoloji ile uremesi kolay olur. Bu bst kafesler var oncelikle onlardan bulun ikinci elleri oluyor. Bir kafesini yavrulara ayirin. Diger bolme sayisi kadarda cift yapin. Esli yavrulu yumurtali takimlara heves etmeyin. Genc kuslar alin iki uc ayda guzel bakarsaniz verim alirsiniz. Kimse kolay kolay iyi yavru veren bakici olan kuslarini satmaz.

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkür ederim bilgiler için 3 çift yerli bi japones bi jumbo alsam iyi olur heralde

Bu arada apartmanda yaşadığım için çok kuşa bakamam. Biraz da onun için az alıp daha sonra müstakil eve geçince çoğaltmak istedim

Bu arada apartmanda yaşadığım için çok kuşa bakamam. Biraz da onun için az alıp daha sonra müstakil eve geçince çoğaltmak istedim
Evet iyi olur. Cok ses yapiyorlar evet. Bu bst kafesler var incelediniz mi. Bunlarin otomatik olani da var. Tatile gittiginizde gozunuz arkada kalmadan yem ve suyunu otomatik veriyor.

Evet iyi olur. Cok ses yapiyorlar evet. Bu bst kafesler var incelediniz mi. Bunlarin otomatik olani da var. Tatile gittiginizde gozunuz arkada kalmadan yem ve suyunu otomatik veriyor.

Yok ilk defa duydum süpermiş. Pahalı bişey mi acaba

Teşekkurler baktım buldum.bu kafesler mantıklıymıs
Evet abla iki katli al baslangicta. 700 felan ama bunlarin ikinci elleri yari parasina bulabilirsin. Hem temizligi kolay hemde gorsel olarak goze hitap ediyor

Çekoslavak kuş alayım dedim 3 çoft forumda var mı üretici acaba

Bilmem onlar hoşuma gidiyor. Afyonda buldum zaten teşekkurler

Erkek olak show jumbo güzel vasıflı kuş , dişisi tarçın kanat clasik jumbo 400tl değeri olan güzel bir çift. Ama diğer takımlar için yorumumu ilettim karar sizin
Teşekkür ederim iade ettim. Gidip saģlam bi petshoptan genç kuşlar alıp çiftleştiricem inşallah

facebook kullaniyor musunuz

Evet orda aradım bulamadım
Afyon muhabbet kusu alim satim ve yardimlasma diye sayfa var ordan takip ediyorum. Guzel kuslar var 4 yavrulu satilik kuslar var. Yine almaya karar verdiginizde burda paylasin yardimci olunur

Geri