Karadeniz Pet

bu kuşun cinsiyeti nedir???

• Konbuyu başlatan Görkem KOÇSAN
  • Başlangıç tarihi
G

Görkem KOÇSAN

Guest
marb arkadaşlar kuşumun cinsiyeti nedir ? ona göre eş alıcam yarın bi de mavi beyaz renk yavru olması için ne renk eş almalıyım?

valla erkek gibi gözüküyo kardeş

maşallah erkek

daha ufak ben ce 3 aylık gibi
burunda hiç renk yapılanması yok 4 veya 5 ayın da net cinsiyet belli ediyor

Suan zaten ciflesmez bi 5 ay sonra kustan alacagin yavrunun renginide bilme gibi sans yok gibi bise kismet 2 yesil kustan beyaz mavi bile cikiyor cunku kuslar anne babadan cok atalarinin renklerini tasiyor yani kismet

daha ufak ben ce 3 aylık gibi
burunda hiç renk yapılanması yok 4 veya 5 ayın da net cinsiyet belli ediyor
valla bende baya bi kuş baktım bu zamana kadar acemi sayılmam ama anlayamıyorum, şu anda maşallah konuşuyo ,ıslık öttürüyo, ama cinsiyeti çözemedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:19 -->-> Daha önceki mesaj 00:18 --

Suan zaten ciflesmez bi 5 ay sonra kustan alacagin yavrunun renginide bilme gibi sans yok gibi bise kismet 2 yesil kustan beyaz mavi bile cikiyor cunku kuslar anne babadan cok atalarinin renklerini tasiyor yani kismet
şu anda çiftleşmez onu biliyorumda eşe erken alışır diye düşündüm, ama rengini anne babaya bağlıyodum yani öyle düşünüyodum demek değilmiş teşekkür ederim cevabınız için.

benim fotolardan anladığım dişi ama sen yine de kuşu canlı gören birine danış derim

anlat bakalım çok eminsen nasıl dişi bu kuş masıl anladın gaga yapısını

2 aylık ( erkek olabilir ) (4-5 aylık yazmışlar) ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
ilk fotoğrafta flaşsız da erkek gibi duruyor flaşlıda ise dişi anlayamadım :(

benimkinin anası babası yeşil kendisi ne hikmetse mavi beyaz siyah videosu var forumda görmek istersen

Son düzenleme:
Geri