Karadeniz Pet

Bu kuşun derdi ne ??

Berna Gök

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar son hastalığından sonra kuşum çok şukur iyileşti. Baya bir zaman geçti. Son 1 haftadır çok değişik davranıyor. Dışkısı normalden çok büyük. Aynı yumurtlama zamanındaki kuş gibi... Ama yumurtası falan yok baktım. Vitamin veriyorum ondan olabilir mi ? Ayrıca yine 1 haftadır kafesin altına koydıuğum gazeteyi param parça ediyor. Ama öyle böyle değil. Gazeteyi katlayıp koyuyorum. Altına girip param parça ediyor. Resmini amak isterdim ama yeni temizledim. Kuşum erkek mi dişi mi daha henüz anlmış değilim. Ama erkek diye aldım. Şimdiden yardımc olan herkese tekkür ederim.

Son düzenleme:
Eğer profildeki kuş ise o dişi. Siz yinedekuşun resmini hertürlü atarsanız iyi olur. Bu bahsettikleriniz yumurta habersici. Tekmi kuşunuz çifti varmı ?

Kaç yasinda kusunuz eğer 9 10 ayliktan küçük ise zaten kizgnlik yumurtasi yapması
biraz zor yumurtlyck kusun diskisi bir hayli büyük olur resim olsaydi daha net seyler
soylne bilirdi ama malesef resim yokmuş

Gazete yerine üzerinde mürekkep olamayan bir kağıt kullanmalısın, kağıt havlu da olur.
Kakası sürekli mi büyük, rengi normal mi?
Profil fotoğrafındaki kuş dişi..

Rengi normal. Ama sürekli büyük. Yani normalın 3 katı falan.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:51 --

Kaç yasinda kusunuz eğer 9 10 ayliktan küçük ise zaten kizgnlik yumurtasi yapması
biraz zor yumurtlyck kusun diskisi bir hayli büyük olur resim olsaydi daha net seyler
soylne bilirdi ama malesef resim yokmuş

Yavruyken almıştım. Şimdi 5-6 aylık falan oldu.

Son düzenleme:
Yüksek ihtimal kızgınlık yumurtası yapacak. Resim olmadan diyebileceğimiz budur. Müsait bir zamanda resimde koyabilirseniz, içinizi rahatlatacak net cevapları arkadaşlarımız size verecektir. Maşaallah kuşunuza....

Yüksek ihtimal kızgınlık yumurtası yapacak. Resim olmadan diyebileceğimiz budur. Müsait bir zamanda resimde koyabilirseniz, içinizi rahatlatacak net cevapları arkadaşlarımız size verecektir. Maşaallah kuşunuza....

Resim çekeyimde koyayım bekleyin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:55 --

Arkadaşlar bir işim çıktı koyamayacağım kusura bakmayın lütfen.

Geri