Karadeniz Pet

Bunlarda Benim Cicişlerim :)

• Konbuyu başlatan Gökhan KARAALİ
  • Başlangıç tarihi
G

Gökhan KARAALİ

Guest
Mrb Arkadaşlar Uzun Bir Süre Sonra Güzel Bir Eş Bulduğumu Düşünüyorum Sizce Bunların Cinsi ve Ortalama Yaşı Nedir ?

s4jt0.jpg

s4jv1.jpg

s4jw6.jpg

erkeğin rengi çok güzel.
benimki bu erkek:
s4jzg.jpg

s4k1r.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
erkek çok iyi onun yanına daha renkli bi kuş alsaydın çok renkli yavruların olabilirdi diğer kuşunda benimki gibi. :D

Erkek olan genç bir rainbow 1 yaşlarında tahminim ama dişi biraz daha ufak tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır. saglıklı yavrular dilerim

Tşkler Armand0.
Ne Tür Irktanlardır acaba

Erkek daha gri iris 6 aylık gibi dişi daha ufak 3.5 4 aylık

Maşallah Gerçekten İkiz Gibilermiş :D Benim erkek kabarık duruyor sürekli neden acaba ?

Erkek Kuşum Eve Geldiğinden Beri Kabarık Duruyor. Hiç Kımıldamıyorlar Sürekli Aynı Yerdeler

Dişi Normal Şekilde Nefes Alırken Erkek Çok Hızlı Şekilde Nefes Alıyor İnsan Heycanlandığında ve Korktuğunda Nasıl Hızlı Hızlı Alıp Kalbi Çarpar Aynı Onun Gibi. Karnı Şişip Şişip Duruyor.Sebebi Nedir Acaba

Yaklasık 28 29 Saat Sonra İlk Defa Hareket etmeye başladı kuşlar ve ötüyorlar. Hiç kımıldamadan bukadar saat aynı yerde bekledıler . Dişi kuş yem yedi erkek henuz yemedı

maşallah güzel kuşlar erkegin rengi çok iyi yanlız rabinow değil rabinow kanı taşıyabilir gerçekten 2 kuşunuzda renk olarak çok uyumlu olmuş umarım rengarek yavrular alırsınız

Geri