Karadeniz Pet

Burası da Bizim Üretimhane Yerimiz

maşallah çok iyi gidiyo allah utandırmasın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

fatih dostum kaç m2 burası

Çok güzel bir yer olacağa benziyor 2 tanede PVC koyulduktan sonra süper bir yer olur

maşallah çok iyi gidiyo allah utandırmasın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:11 -->-> Daha önceki mesaj 22:09 --

fatih dostum kaç m2 burası

Saol abi Allah razı olsun.

Valla abi ölçmedim net olarak ama 15 - 20 arası var heralde net ölçmek lazım.

[MENTION=7203]Aşkın TOSUN[/MENTION] Şimdilik ilk adımı ahşap box kafes le yapacağız daha sonra jumbolar gelecek onun için buyuk ebat ta pvc ya yaparız ya alırız :) Hayırlısı artık.

Saol abi Allah razı olsun.

Valla abi ölçmedim net olarak ama 15 - 20 arası var heralde net ölçmek lazım.

@Aşkın TOSUN Şimdilik ilk adımı ahşap box kafes le yapacağız daha sonra jumbolar gelecek onun için buyuk ebat ta pvc ya yaparız ya alırız :) Hayırlısı artık.

salma yap hıç ugraşma boxla bence yerin musait.fatih dotum ben sana ıstersen pvc dolap profıllerını satan arkadasın telfnunu vereyım ama izmirden zor olacak kargosu yada konusursun kesip kargo yaparlarsa ozaman sanıyrm sorun cıkmaz profılın boyu 370 atıyrm ıkıye yada uce boldurup kargoya atabırler ama bence dedıgım gıbı yap salmayı ugraşma hergun bır suru suluk topla yem tava temızle salmada bunlar cok kolay oluyo bılıyosun

hocam masallah çok güzel olmuş inş yakın zamanda kuşlarla fotoları da eklersn