petshop

Bursa dan izmire yolculuk :(( dayanabilir mii ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bilge tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. bilge

bilge Guest

Öncelikle merhaba herkese . Benim bir muhabbet kuşum var. Yaklaşık 2 yıldır bizimle. Ben bursada yaşıyorum. fakat 10 günlüğüne izmire gidicez. kendi arabamızla gidicez ama bu yola dayanabilir mi bilmiyorum. ayrıca bursa dan izmire gidiceği için hava değişiminden etkilenir mii ? cevaplarını bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

acil yardım lütfennn !!!!!

2. erha1907

erha1907 Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Ankara
    10 günlüğüne bırakacabileceğiniz hiç kimse yok mu ? Gidebilse bile çok hırpalanır yavrucak...

3. bilge

bilge Guest

Kimseye güvenemiyorum kii :(( kuşum benim için çok önemlii . yorumunuz için teşekkür ederim yine de :)

4. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    ben tekirdağdan izmire götrdüm lakin 2 saatlik otobüs yolculuğundan sonra ist-izmire uakla yani maksimum 4-5 saat sürdü kutu içindeydi 2-3 gün halsizdi sonra düzeldi dönüş yolculuğunda hiçbir şey olmadı yinede dikkat etmelisiniz Allah korusun bişey olmasın yavrucağa.

5. bilge

bilge Guest

öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için :) biz kendi arabamızla gidicez o yüzden rahat olucak biraz . ama yine de çok kararsızım :(

6. Umut Türkpençesi

daha önce bende seyehat ettirdim o kadar uzun olmasada . dayandı size tavsiyem kafesin üstünü kesinlikle örtün etrafı görmesin görürse korkup hastalanabilir.

7. bilge

bilge Guest

O şekilde de çok bunalmaz mıı ? zaten havalar çok sıcak.

8. Umut Türkpençesi

tamamiyle kapatmayın en azından üstü örtülü olsun biliyosunuz ki hassas canlılar . en ufak bi ceyranda hasta olabiliyorlar yol boyunca konuşa konuşa giderseniz bi sıkıntı olcağını sanmıyorum gün içinde uyuması gerektiği için kafes sabit olsun yeter . hayırlı yolculuklar sizede

9. bilge

bilge Guest

çok teşekkür ediyorum yorumun için :) umarım rahat bir yolculuk geçirebilirz :) :)

10. Gizem Koca

Gizem Koca Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    ankara
    Ben kuslarimla otobuste 7 saat yolculuk yapmak zorunda kalmistim.
    Birseycik olmadi. Onleminizi alin korkutmadan bunaltmadan gidebilirseniz arabayla rahat goturursunuz.

Sayfayı Paylaş