Karadeniz Pet

Bursa dan izmire yolculuk :(( dayanabilir mii ?

• Konbuyu başlatan bilge
  • Başlangıç tarihi
B

bilge

Guest
Öncelikle merhaba herkese . Benim bir muhabbet kuşum var. Yaklaşık 2 yıldır bizimle. Ben bursada yaşıyorum. fakat 10 günlüğüne izmire gidicez. kendi arabamızla gidicez ama bu yola dayanabilir mi bilmiyorum. ayrıca bursa dan izmire gidiceği için hava değişiminden etkilenir mii ? cevaplarını bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

acil yardım lütfennn !!!!!

10 günlüğüne bırakacabileceğiniz hiç kimse yok mu ? Gidebilse bile çok hırpalanır yavrucak...

Kimseye güvenemiyorum kii :(( kuşum benim için çok önemlii . yorumunuz için teşekkür ederim yine de :)

ben tekirdağdan izmire götrdüm lakin 2 saatlik otobüs yolculuğundan sonra ist-izmire uakla yani maksimum 4-5 saat sürdü kutu içindeydi 2-3 gün halsizdi sonra düzeldi dönüş yolculuğunda hiçbir şey olmadı yinede dikkat etmelisiniz Allah korusun bişey olmasın yavrucağa.

öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için :) biz kendi arabamızla gidicez o yüzden rahat olucak biraz . ama yine de çok kararsızım :(

daha önce bende seyehat ettirdim o kadar uzun olmasada . dayandı size tavsiyem kafesin üstünü kesinlikle örtün etrafı görmesin görürse korkup hastalanabilir.

O şekilde de çok bunalmaz mıı ? zaten havalar çok sıcak.

tamamiyle kapatmayın en azından üstü örtülü olsun biliyosunuz ki hassas canlılar . en ufak bi ceyranda hasta olabiliyorlar yol boyunca konuşa konuşa giderseniz bi sıkıntı olcağını sanmıyorum gün içinde uyuması gerektiği için kafes sabit olsun yeter . hayırlı yolculuklar sizede

çok teşekkür ediyorum yorumun için :) umarım rahat bir yolculuk geçirebilirz :) :)

Ben kuslarimla otobuste 7 saat yolculuk yapmak zorunda kalmistim.
Birseycik olmadi. Onleminizi alin korkutmadan bunaltmadan gidebilirseniz arabayla rahat goturursunuz.

Geri