petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bursa dan izmire yolculuk :(( dayanabilir mii ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bilge tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. bilge

bilge Guest

Öncelikle merhaba herkese . Benim bir muhabbet kuşum var. Yaklaşık 2 yıldır bizimle. Ben bursada yaşıyorum. fakat 10 günlüğüne izmire gidicez. kendi arabamızla gidicez ama bu yola dayanabilir mi bilmiyorum. ayrıca bursa dan izmire gidiceği için hava değişiminden etkilenir mii ? cevaplarını bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

acil yardım lütfennn !!!!!

2. erha1907

erha1907 New Member

Beğenileri:
    0
    10 günlüğüne bırakacabileceğiniz hiç kimse yok mu ? Gidebilse bile çok hırpalanır yavrucak...

3. bilge

bilge Guest

Kimseye güvenemiyorum kii :(( kuşum benim için çok önemlii . yorumunuz için teşekkür ederim yine de :)

4. Pınar Aydın

Pınar Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    ben tekirdağdan izmire götrdüm lakin 2 saatlik otobüs yolculuğundan sonra ist-izmire uakla yani maksimum 4-5 saat sürdü kutu içindeydi 2-3 gün halsizdi sonra düzeldi dönüş yolculuğunda hiçbir şey olmadı yinede dikkat etmelisiniz Allah korusun bişey olmasın yavrucağa.

5. bilge

bilge Guest

öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için :) biz kendi arabamızla gidicez o yüzden rahat olucak biraz . ama yine de çok kararsızım :(

6. Umut Türkpençesi

daha önce bende seyehat ettirdim o kadar uzun olmasada . dayandı size tavsiyem kafesin üstünü kesinlikle örtün etrafı görmesin görürse korkup hastalanabilir.

7. bilge

bilge Guest

O şekilde de çok bunalmaz mıı ? zaten havalar çok sıcak.

8. Umut Türkpençesi

tamamiyle kapatmayın en azından üstü örtülü olsun biliyosunuz ki hassas canlılar . en ufak bi ceyranda hasta olabiliyorlar yol boyunca konuşa konuşa giderseniz bi sıkıntı olcağını sanmıyorum gün içinde uyuması gerektiği için kafes sabit olsun yeter . hayırlı yolculuklar sizede

9. bilge

bilge Guest

çok teşekkür ediyorum yorumun için :) umarım rahat bir yolculuk geçirebilirz :) :)

10. Gizem Koca

Gizem Koca New Member

Beğenileri:
    0
    Ben kuslarimla otobuste 7 saat yolculuk yapmak zorunda kalmistim.
    Birseycik olmadi. Onleminizi alin korkutmadan bunaltmadan gidebilirseniz arabayla rahat goturursunuz.

Sayfayı Paylaş