petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çapkın İle Bıdık :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve İsmail ÇAPAN tarafından 13 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. İsmail ÇAPAN

2. Sevtap DERİN

Yalnız ikisi de dişi değil mi?

3. Tuan MAKSEL

aynen dişi degılmi

4. İsmail ÇAPAN

Eminmisiniz Baya bunlar işleri kaynatıyo :D fotoğraflar biraz kara galiba ?

5. .[Nokta]

.[Nokta] Guest

2. ci resimde yeşil erkek gibi geldi bana ama belli deüil resimler bulanık gibi.

6. Sevtap DERİN

İkisinin de dişi olduğunu düşünüyorum. Yavru erkeklerin cereleri pembe-mor olur. Bunların bayağı açık mavi gibi duruyor. Ama yinede net fotoğraf atarsanız iyi olur.

7. armand0

armand0 Guest

Kuşların ikiside dişi ve yavru işi kaynatıyor dediğiniz oyun oynuyorlardır birbirlerini kaşırlar filan güzel anlaşırlar ama yumurta vermezler

8. İsmail ÇAPAN

9. Sevtap DERİN

#9 Sevtap DERİN, 13 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Ekim 2013
  10. İsmail ÇAPAN

Petshopcu erkek dedi şimdi petshopcuda 50 yaşında olunca bu işlere vermiş kendini :D

11. Sevtap DERİN

Doğrudur ama petshopçuların çoğunun ticari kaygı amacı güttüğü düşünülürse ve birçok petshop maduru insanı forumda gezindiğini varsayarsak bir oturup düşünmek gerek. :) İnşallah erkektir İsmail. Ben çok ikilemde kaldım.

12. murtopoz

murtopoz New Member

Beğenileri:
    0
    adam korktu ya yapmayın :D

13. Erdem DEDE

bence ikiside dişi

Sayfayı Paylaş