Karadeniz Pet

Çekoslovak Cinsiyet

• Konbuyu başlatan warhead007
  • Başlangıç tarihi
W

warhead007

Guest
Arkadaşlar merhaba,bugün 2 adet dişi erkek diye aldığımız çek muhabbet kuşlarının cinsiyetinden şüphe etmeye başladım sanki ikiside erkek gibi,sizde bakıp cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

x81JaW.jpg

x3odn4.jpg

w1dXAp.jpg

epPLLm.jpg

Lutfen tunekleri degistirin.bu visionlarin tuneklerindeki bosluk hayvanlar icin cekilmezm bir eziyet.o bosluklara tirnaklari giriyor.dilleri yokki konussunlar.ama emin olun cok rahatsizdirlar

Cevap için teşekkürler,satıcıda bu şekilde söyleyip vermişti,ikisinde ceresi aynı renk olunca şüphelendim siz nasıl ayırt ettiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:33 -->-> Daha önceki mesaj 23:31 --

Kafes bugün geldi,kuruphemen kuşları aldık tünekleri kendim ağaçtan koymayı düşünüyorum

Soldaki sagdakine gore kucuk ve ceresi pembe.
Soldakininse beyazligi oturmus durumda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:08 -->-> Daha önceki mesaj 00:07 --

Pardon soldaki sagdaki e gore buyuk.sagdakinin ceresi daha pembe ve erkek oldugunu gosteriyor.ama soldakine gore kucuk daha yavruluktan cikmamis sagdaki

o ballı krakeride birdaha vermezseniz kuşlarınızın sağlığı açısından daha iyi olur tüneği nilgün abla söylemiş zaten ve bide o oyuncağı kafesin kör noktasına koyarsanız kuşlara daha fazla hareket alanı kalır

Tugay bey merhaba,Hobiye dün başladık yalnız 1 ay önceden forumlarda gezmeye başlamıştım ön hazırlık olarak :) kraker hakkında olumlu olumsuz birşey denk gelmemişti karşıma,onu çıkardım bile,kafeste hagen L01 beklediğimden büyük çıktı hatta bayağı boşluklar var değiştirmeyi bile düşünüyorum çok büyük diye

kafesin büyük olması daha iyi değiştirmeyin nekadar büyük alan okadar iyi kuşlar için hareket alanları geniş olunca şişmanlama olasılıkları bi o kadar azalır buyuk olması her acıdan iyi olur

2 sine 100 tl verdim Murat bey,Tugay bey şimdilik kalmasına karar verdik ama dün kargodan geldiğinde ben kafesi kurdukça korkmaya başlamıştım :)

Tugay bey şimdilik kalmasına karar verdik ama dün kargodan geldiğinde ben kafesi kurdukça korkmaya başlamıştım :)

Korkmanıza gerek yok kuşların serbest bir şekilde sağa sola ucmalarını gördükçe dediğimi daha iyi anlarsınız ben bütün kuşlarımı salmada tutuyorum sadece kuluçka olanlar kafeslerde onlarıda salmada eş tuttukları zaman ayırıyorum zaten ;););)

Geri