Karadeniz Pet

cennet ile takas

yusufkral

Onursal Üye
slm bunlar 3 kuluçka gecirdi 5 adet yavru verdi ilk kuluçkada hepsi boş cıktı 2.3. kuluçkalar dolu cıktı
ben bunları verip cennet papaganı ile takas etmek istiyorum sizce 2 tane cennet edermi
erkek ingiliz krıgı dişi yerli deyilmi

oQkd29.png
[/url][/IMG]
8nd6g1.png
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:20 -->-> Daha önceki mesaj 20:03 --

??????????

petshoplar dan alırsan 1 tane verirler oda belki ama evinde olan birisi 2 tane zor ama 1 tane verirler :)

yaklaşık olarak kafa kafaya gelir olmadı biraz fark vermeniz gerekebilir

İki tane vermezler bir tane ancak verirler.Petshoplar duruma göre 75 ile 100 liraya satıyor cennet papağanlarını.

Bunları götürsen petshop 1 tane verir sana ek para istemez 2 tane maalesef vermezler.

.............................................

bu erkek satılır mı be :( kuşları petshopa verme yerine satmayı deneyin, petshopta takas yapmayı denerseniz zarar edersiniz, petshopçular için sattıkları kuşlar çok değerli oluyor, kuşları aldığınız petshopa bile satmaya çalışsanız kuşlar ederinin çok altında alıyorlar. Olmadı hobici biriyle takas etmeyi deneyin.

başlıgıda ne sacma acmışım cenent ile takas töbe töbe cennet kuşu ile :) ben şimdidenyazayım sonra tepki felan cekeriz :)

bence kuşlarınız güzel takas felan yapmayın yinede siz bilirsiniz

bilmem bende kararsız kaldım bu kulçkadan yavruları cıksın olmasa yavruları vereyim anlarda baba gibib ir cıkıyor 4 tane cıkar yin olmasa onları vereyim :)

bence değiştirmeyin kuşları ayrıca demi,ş olayım cennet kuşları çok bağırır sinir edici tiz bir sesi vardır size bi alıştımı yandınız sizi rahat bırakmaz hep tiz sesiyle bağırır öter hemde kuşlarınız bence çok güzel çok şirinler bunlar kalsın bence size kalmış yine de ayrıca cennet kuşlarını kötülemişim sadece ama çok şirirnler birde o var çok tatlılar o yönleri var bide :D

Geri