petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cere rengi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve onurcan55 tarafından 30 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Sorum şu bir dişi kuşun ceresi kahverengiyken beyaza dönmesi kızışkınlıgının gitmesinin göstergesimidir? :)

Cevaplarsanız teşekkürler :)

2. Samet Çağlar

zannetmiyorum. ben dişi yi alalı 3 ay oldu aldığımda kahverengi idi ceresi ben mama verdikçe baktıkça beyaza dönmeye başladı :D kızışması için gerekli herşeyi verdim yani

3. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Çiftleşmesinde bi sorun olmaz dimi yada çiftleşirmi ?? :)

4. Samet Çağlar

Henüz çiftleşmediler ama ben dişini yaşı küçük olduğu için çiftleşmediğini düşünüyorum. Temennim o yani :D

5. onurcan55

onurcan55 Member

Beğenileri:
    0
    Benim dişi 13 aylık yanında şuan erkek yok prensini bekliyor :)

6. Yusuf ŞANLI

Beyaz olup yumurtaya bakan birçok arkadaşın kuşunu gördüm burda bence onla çok alakası yok

7. Samet Çağlar

Benim dişi ceresi beyazladı yuvalıka girip çıkar oldu bu aralar ne zaman baksam yuvalıkta :D 13 aylık dişiye bence bi erkek al sen :)

8. korayekinci84

korayekinci84 New Member

Beğenileri:
    0
    Evet, genç bayanların vakitleri gelmiş gibi, darısı benimkine. Gerçi bizimkini kısmeti hazır :)

9. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşun ceresinin kahverengi olması kızıştığını gösterir ama her kuşta böyle olacak diye bir şey yok. Yani kahverengi olmayıp yumurtlayan veya tam tersi kahverengi olup hiç yumurtlamayan kuşlarda oluyor.

Sayfayı Paylaş