Karadeniz Pet

çeşitli beslenmeme

Cansuemir

Yeni Üye
Hiç bi türlü sebze yemiyor mamaları yemiyor üzerine yem döküyorum dikkatini çekmek için yemi yiyip gidiyor tek çeşitli beslenmesi hiç hoşuma gitmiyor

alışacaktır zamanla siz devamlı vermeye devam edin ele alışıksa elınızde vermeye calışın . mamayı verin pesetmeyin alışacaktır muhakkak .

iyi formlar.

Sebze- meyve gibi şeyleri önce sen ye sonra ona da bir tane uzat bekle. Merak edip tadına bakacaktır. Yılgınlık gösterme sonunda alışacaktır. :) Mamaya da yem serpiştirme ve keçiboynuzu tozu katma tavsiyelerinde bulunuyorlar.

alışacaktır zamanla siz devamlı vermeye devam edin ele alışıksa elınızde vermeye calışın . mamayı verin pesetmeyin alışacaktır muhakkak .

iyi formlar.

umarım öyle olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

Sebze- meyve gibi şeyleri önce sen ye sonra ona da bir tane uzat bekle. Merak edip tadına bakacaktır. Yılgınlık gösterme sonunda alışacaktır. :) Mamaya da yem serpiştirme ve keçiboynuzu tozu katma tavsiyelerinde bulunuyorlar.

yemi serpiştiriyorum yemi yiyip bırakıyor bakalım alışır inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

Mamaya devam edin ama sebze vermeyin

sebzenin ne zararı var ki ?

Zamanla alınacaktır ama her sebze meyveyide vermeyin onların da oranında verilmesi lazım fazlası hasta ediyor

umarım öyle olur

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:11 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

yemi serpiştiriyorum yemi yiyip bırakıyor bakalım alışır inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:12 -->-> Daha önceki mesaj 13:11 --

sebzenin ne zararı var ki ?

Kuşunuz küçük değil mi?siz ona daha çok dal Darı mama veriniz.

Geri