Karadeniz Pet

ceyran isinden hic anlamiyorum : (

• Konbuyu başlatan musa351
  • Başlangıç tarihi
M

musa351

Guest
Arkadaslar ben ceyran isinden hic anlamiyorum ceyran yapan yerler nasil oluyo kusu evin neresine koymak lazim

Arkadaslar ben ceyran isinden hic anlamiyorum ceyran yapan yerler nasil oluyo kusu evin neresine koymak lazim
elektirikçiyi çağır halleder o ceyran işini :D

kapı pencere yakınları vs.. kısaca sana şöyle bir taktik vereyim kapının altına yada üstüne çakmakla tut hava akımını göreceksin ateşin oynamasından anlarsın ona göre kuşunu koyduğun yere de bak ayarla

Tamam deniycem saol kardesim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Peki bir soru daha soracam kuslarin üşüdünü nerden anlarim

Tamam deniycem saol kardesim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Peki bir soru daha soracam kuslarin üşüdünü nerden anlarim

Bunu anlamanın yolu çok kolay. Kuşuna baktığın zaman eskisi gibi canlı ve hareketli değilse, tüylerini kabartıyorsa veya ishal gibi bir durumu varsa, içinden bir ses "Aceba ölecek mi?" diye sesleniyorsa bilki kuşun üşütmüştür. İşte bütün bunların olmaması için özellikle yaz aylarında kuşları karşılıklı hava akımının olduğu yerlerin ortasına koyup cereyana maruz bırakmamak gerekir.

Son düzenleme:
Peki sicaktan cok bulanirlarmi sicaga karsi dayaniklimidirlar

Doğal yaşam ortamları zaten sıcak ülkelerdir. lakin direk güneşe maruz kalmaları da kesinlikle doğru değil. Sıcağa dayanıklı olmalarına rağmen mümkün mertebe onları rahat edecekleri derecelerde beslemek gerek. Bizim canımız ne kadar tatlıysa onlarınki de o kadar tatlı. bunu hiçbir zaman unutmamak gerek.

Peki 2 3 aylik kuslarin kisin hastalanmamasi icin kac derece sicaklikta durmasi gerek

Anlamdığınız belli zaten ceyran değil cereyan :D