Karadeniz Pet

Cicikuştan kareler :)

• Konbuyu başlatan Ahmet Yılmaz
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Yılmaz

Guest
Cicikuşun da bir başlığı olsun dedim :)

m64tm.jpg

m650s.jpg

şapşal şapşal etrafı inceleriz :rolleyes:

m6khv.jpg

masa üstümde dinlenmeye bayılır :)

m6kj4.jpg

biraz pedkür :p

m6kkj.jpg

uykumuz geldi :)

mll01.jpg

banyo zamanı :))

mw8c9.jpg

masaja bayılırız :rolleyes:

http://www.youtube.com/watch?v=43Ppxs5ovmA]uykudan

Moderatör tarafında düzenlendi:
Maşallah güzel kuş, iyi alışmış size keşke benimkiler de böyle olsa :)

maşaallah...güzel alıştırmışsınız...siz kaşımayınca o sizin elinize kafasını sürtüyor :)

maşallah. benim kuşun kafasına dokununca deli oluyo elimi koparırcasına ısırıyo :)

Allahım ona gani gani ömürler versin ahmet bey, benimde böyle bir kuşum vardı 3 senelik benle yemeği fazla kaçıra kaçıra kilodan kaybettim rahmetliyi.Tecrübesizlik işte.

:) evet çabucak alıştı, ısırıyordu ilk hafta o huyundan da kurtulduk, masajı da zorla yaptırıyor :D değerli yorumlarınız için teşekkürler :)

çok güzel maşallah. Bendeki de konuşmaya başladı ancak kendine fazla yaklaştırmıyor

benimkide böle kafasını kaşımama izin veriyor mayışıyo böle uykusu geliyo :D

yorumlar için teşekkürler, bir iki kelime de öğretebilsem iyi olacak :) 1-5, 2 aylık erken mi konuşmak için bilmiyorum

Siz şimdiden başlayın konuşmaya, adını da cicikuş koymuşsunuz en kolay söyledikleri kelimelerden biri.

maşallah çok güzel parmagınızı gagasıyla kaldırıp resmen kaşı diyo sanki.

Evet zorla masaj yaptiriyor :)

Arkadaslar dun adini 3-4 kez net bir sekilde soyledi. bu sabah da erkenden uyanıp, adını defalarca tekrarladı, ögretmeye calistigim ıslığı ve ek olarakda öpücüğü mucize gibi hepsini bugün net bir sekilde soyledi. Acikcasi bu kadar hızlı ve birden olacagini tahmin edemedim cok sasirdim :). Artık yeni kelimeler de soyletir video yuklerim siteye. Şimdilik tek sorun sadece kafasina gore konusuyor, ozellikle oyun zamanı hic konuşmuyor.