petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cicikuştan kareler :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Ahmet Yılmaz tarafından 30 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yılmaz

#1 Ahmet Yılmaz, 30 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Mayıs 2013
  2. Kemal ÇETİN

Maşallah güzel kuş, iyi alışmış size keşke benimkiler de böyle olsa :)

3. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...güzel alıştırmışsınız...siz kaşımayınca o sizin elinize kafasını sürtüyor :)

4. Durdu DURAN

maşallah. benim kuşun kafasına dokununca deli oluyo elimi koparırcasına ısırıyo :)

5. Ezel ALBAYRAK

Allahım ona gani gani ömürler versin ahmet bey, benimde böyle bir kuşum vardı 3 senelik benle yemeği fazla kaçıra kaçıra kilodan kaybettim rahmetliyi.Tecrübesizlik işte.

6. Ahmet Yılmaz

:) evet çabucak alıştı, ısırıyordu ilk hafta o huyundan da kurtulduk, masajı da zorla yaptırıyor :D değerli yorumlarınız için teşekkürler :)

7. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    çok güzel maşallah. Bendeki de konuşmaya başladı ancak kendine fazla yaklaştırmıyor

8. Erkut Tutak

benimkide böle kafasını kaşımama izin veriyor mayışıyo böle uykusu geliyo :D

9. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok şirin.

10. Ahmet Yılmaz

yorumlar için teşekkürler, bir iki kelime de öğretebilsem iyi olacak :) 1-5, 2 aylık erken mi konuşmak için bilmiyorum

11. Muammer KONUK

Muammer KONUK New Member

Beğenileri:
    0
    Siz şimdiden başlayın konuşmaya, adını da cicikuş koymuşsunuz en kolay söyledikleri kelimelerden biri.

12. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah çok güzel parmagınızı gagasıyla kaldırıp resmen kaşı diyo sanki.

13. Ahmet Yılmaz

Evet zorla masaj yaptiriyor :)

Arkadaslar dun adini 3-4 kez net bir sekilde soyledi. bu sabah da erkenden uyanıp, adını defalarca tekrarladı, ögretmeye calistigim ıslığı ve ek olarakda öpücüğü mucize gibi hepsini bugün net bir sekilde soyledi. Acikcasi bu kadar hızlı ve birden olacagini tahmin edemedim cok sasirdim :). Artık yeni kelimeler de soyletir video yuklerim siteye. Şimdilik tek sorun sadece kafasina gore konusuyor, ozellikle oyun zamanı hic konuşmuyor.

Sayfayı Paylaş