Karadeniz Pet

Çifleşebilirlermi yada Anlaşabilirlermi aynı kafes içinde?

muhammedşevkibas

Yeni Üye
Merhaba 2 kuşum çifleşebilirmi yada anlaşabilirlermi sizce? sarı olan yaklaşık 1 aydır bizle maviyi yeni aldık ama sarı olan kafes onunmuş gibi hiç bişeye izin vermiyor.

Ekli dosyalar

• IMG_20200422_175712.jpg
    IMG_20200422_175712.jpg
    5.5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_20200422_175712_1.jpg
    IMG_20200422_175712_1.jpg
    5.6 KB · Görüntüleme: 23
ikiside dişi mavidi değiştirin bence.. sarı kuş kızışmış durumda. ve olgun bir erkek alın 7-8 aylık

ama erkek diye aldık
gagasının üstündeki şeyde mavi yani
Hocam kesinkes şöyleyse böyledir diye bir durum yok. Bariz belli olan durumlar tamam da, daha küçük zaten çizgilerden, yüzünden belli. Değişime uğrayabiliyor yahut belirsiz oluyor. Bunca kişi yanılmıyordur diye düşünüyorum. Ayrıca ilginç ama petshopta "erkek" denilip "dişi" çıkan yahut aksi durumlar olabiliyor. Bir sürü örneğini gördüm.Konuşun aldığınız yerle/kişiyle.

ya 2 kere kuşu değiştirdim bi adam akıllı bizim kuşa uygun kuş vermedi pet shop ya ....

ya 2 kere kuşu değiştirdim bi adam akıllı bizim kuşa uygun kuş vermedi pet shop ya ....
Kardeşim kimsenin ekmeğinde gözümüz yok ama naçizane önerimdir/düşüncemdir. Bak sana da sıkıntı vermiş. Hele bu zamanlarda. Hayvanlara da yazık. Petshoptan hayvan alma bence. Bir sürü üretici var. Sağlıklı taş gibi yavrular var. Bul birini al derim ben. O yavrucağı da geri vermek üzücü olur ama napalım artık.

Kardeşim kimsenin ekmeğinde gözümüz yok ama naçizane önerimdir/düşüncemdir. Bak sana da sıkıntı vermiş. Hele bu zamanlarda. Hayvanlara da yazık. Petshoptan hayvan alma bence. Bir sürü üretici var. Sağlıklı taş gibi yavrular var. Bul birini al derim ben. O yavrucağı da geri vermek üzücü olur ama napalım artık.
knkm ben başka bilmiyorum öle muhabbet kuşu satan yer

2dir kuşu adamlara fotararıfını cektirim veriyorum adamlara adamlar 2 dirde küçük kuş veriyor 1inde kız verdiler ama ben o dişi için yeni bi kafes alıp onada bakıcam 1 tanede erkek 7-8 aylık bulmam lazım ama bulabilirsem.

Geri