Karadeniz Pet

çifleşme

• Konbuyu başlatan TUĞRUL
  • Başlangıç tarihi
T

TUĞRUL

Guest
Merhaba öncelikle aranıza yeni katılan biri olarak herkese sevgi ve saygılarımı sunarım. Arkadaşlar üç gün önce bir arkadaşım bana bir çift muhabbet kuşu alıp hediye etti. sizlerden ricam bu kuşların ırkları nedir ve cinsiyetlerini söyleyebilir misiniz vede sarı kuşum mavi kuşa kusuyor bunlar eş olmuşlar mıdır yavrulama dönemleri yakın mıdır. ( fotografları eklenmiştir)
XW9OEj.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:49 -->-> Daha önceki mesaj 11:48 --

b8kNL0.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:49 --

dj8Y7r.jpg

Öncelikle aramıza hoş geldiniz.Muhabbet kuşlarınız çok tatlı maşallah :).Cinsiyetleri ise yeşil erkek mavi dişi.Zaten yeşilin maviyi beslemesinden de anlaşılıyor.Bu arada o oyuncağın aynısı bende de vardı :).

teşekkür ederim arkadaşım ama her gören mavinin erkek sarının dişi olduğunu söylüyorlar siz eminmisiniz acaba.

Bakalım nereye kadar bu resimlerle her gün konu açacaksınız. Dün cevap verdiler işte daha niye aynı şekilde konu açıyorsunuz ki . Cinsiyet yerine daha fazla nasıl memnun ederim kuşları , ne yedirmem gerek , ne vitamin vermem gerek diye konu açsanız sizin açınızdan daha faydalı olacaktır.

Mavinin ceresi tam olarak görünmüyor nasıl dişi diyorsunuz arkadaşlar.

Aziz sarı arkadaşım aynı konudan ister bir ister on istersem 100 konu açarım seni ne ilgilendirir....yardımcı olacaksan cevap yaz yardımcı olmayacaksan gölge yapma başka ihsan istememmmm.

yeşil kuş daha erişkinliğe ulaşmamış.. çiftleşmelerini beklemek icin henüz cok erken bana kalırsa..

Aziz sarı arkadaşım aynı konudan ister bir ister on istersem 100 konu açarım seni ne ilgilendirir....yardımcı olacaksan cevap yaz yardımcı olmayacaksan gölge yapma başka ihsan istememmmm.

Diğer konuya cavap yazan arkadaşlara hakaret sayılır bu yaptığın , kafana göre veya istediğin kadar konu açamazsın her formun kuralları belli bir etik kuralları vardır , kafana buyruk hareket etmemeni öneririm . Zaten yeni tecritten çıktım (Bandan) , farkmaz bana seni de yanımda götürürüm acımam , haberin ola. ;)

aziz sarı arkadaşım ,benim farklı yerlerde aynı konuyu açmamın nedeni halen soruma kesin bir cevap almamam dan dolayıdır ayrıca birden fazla aynı konuyu açmamın nedeni diğer arkadaşlara hakaret olduğunu anlayamadım doğrusu.benim açtığım ilk mesajı tam okumadınız herhalde söyle demiştim tüm arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım demiştim neyse anlayan anladı sonuçta....

aziz sarı arkadaşım ,benim farklı yerlerde aynı konuyu açmamın nedeni halen soruma kesin bir cevap almamam dan dolayıdır ayrıca birden fazla aynı konuyu açmamın nedeni diğer arkadaşlara hakaret olduğunu anlayamadım doğrusu.benim açtığım ilk mesajı tam okumadınız herhalde söyle demiştim tüm arkadaşlarıma saygı ve sevgilerimi sunarım demiştim neyse anlayan anladı sonuçta....

Anlayan anladı umarım sen de benim demek istediklerimi anlamışsındır , ayrıca ben senin arkadaşın olmuyorum ismimle hitap etsen yeterli , sonuna ek eklemene gerek yok.

Geri