Karadeniz Pet

çift kuşları uçurma

umut aktaş

Paylaşımcı Üye
bir erkek bi dişi kuşum var bukuşları bayadır salmadım birbirlerine alışsınlardiye herkezde salmamamı öneriyor fakat hiç uçmadıklarından kanatlarında veya başka biryerlerinde sorun olabilirmi diye kendi kendime düşündüm yorumlarınızı bekliyorum sizce neyapmalıyım

Kuşlar Kaç Yasında ve Kac Aydır Ucmuyorlar ?

10 gün oldu ama baya daha uçurmayı düşünmüyorum çift oldukları için
GnEk2N.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:38 --

konu hakkında düşüncesi olanvarmı

erkek dişiden daha mı kücük.. bana öyle geldi.. yavru almak istiyorsan kafeste vakit gecirmeleri daha dogru olur.. yaglanmamaları icin enerjisi fazla olan besinler vermeyin.. yavru almak istemiyorsanız, dilediginiz gibi ucurabilirsiniz, size kalmış. :)

kardeş ben salıyorum çiftleşiyorlar bilene her pazar 4_5 saat salıyorum ama yumurtada yatıyorsa sadece erkeği salıyorum zaten dişi uçmaya cıkmıyor

İstiyorsan salabilirsin ama 10 gün kapalı kalınca bir sorun olacağını sanmıyorum.

bende erkek 3 günde bir çıkıyor 10-15 dk sağa sola uçuyor kafese geri giriyor dişinin umrunda olmuyor kafes açıkmış değilmiş:)

Arada salin kuslari derim yaglanma olur onu gectim kanatlari gucsuzlesir ondan dolayi arada salmak gerek

GT-I9200 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

peki 15 günde bir salsam yetermi sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

güncelllllll

Geri