Karadeniz Pet

Çift Kuşların Kafes düzeni ?

Atakan Atmaca

Paylaşımcı Üye
Birazdan kuşlarımın eksikliklerini tamamlamak için juenpetten alışveriş yapacağım. Kuşlarımın dışarı çıktıklarında oynamaları için oyuncak almayı düşünüyorum ama sizce zararlı olur mu ? yani oyuncağa mı fazla ilgi gösterirler yoksa kendilerine mi ?

Kendi kuşlarımdan yola çıkarak şöyle söyliyim. Oyuncak pek umurlarında olmuyor. Zaten amaç üretimse böyle şeyler faydadan çok zarar. Başlıkta sorduğunuz soruyla ilgili de şöyle yönlendiriyim. Bu kanalda ayriyeten kuslar için oyun alanı yapımları da mevcut.

Kendi kuşlarımdan yola çıkarak şöyle söyliyim. Oyuncak pek umurlarında olmuyor. Zaten amaç üretimse böyle şeyler faydadan çok zarar. Başlıkta sorduğunuz soruyla ilgili de şöyle yönlendiriyim. Bu kanalda ayriyeten kuslar için oyun alanı yapımları da mevcut.

Hocam bu arkadaşı takip ediyorum ama çok farklı aletlerle işlem yapıyor. Onun kullandıkları aletlerin hiç biri bizim evde bulunmuyor.

Benim tavsiyem çift kuşun üzerine pek gidilmemesi. Kendi hallerinde bırakılırsa daha kolay verim alırsınız. Sizinkiler henüz 5 aylık gerçi. 7 aylık olana dek salabilirsiniz evde. Fakat oyuncaklarla ilgileneceklerini pek sanmıyorum. Size kalmış.

Benim tavsiyem çift kuşun üzerine pek gidilmemesi. Kendi hallerinde bırakılırsa daha kolay verim alırsınız. Sizinkiler henüz 5 aylık gerçi. 7 aylık olana dek salabilirsiniz evde. Fakat oyuncaklarla ilgileneceklerini pek sanmıyorum. Size kalmış.

Ben çift alırken aslında üretim odaklı düşünmedim. Genel olarak günün belli zamanları kuşum evde yalnız kalıyordu. Sonra evden kaçtı , ben de yeni alacağım kuş yalnız kalmasın diye aynı petshoptan çift yavru aldım. Aracım bu aslında.

Geri