Karadeniz Pet

çifthane yardım

• Konbuyu başlatan AhmetHARSIT
  • Başlangıç tarihi
A

AhmetHARSIT

Guest
s.a yenı çifthane alacagım ıkı takımım var onları cıfthaneye koysam bır sey olur mu yanı çiftleşmeyı yumurtlamayı felan engeller mı

koyup bolmesine kartonmu koysambır bırlerini gormesınler dıye acıl cvplarınızı beklıyorum

kardes Çifthaneye koy ara bölmesi takılı kalsın

ister arayı kartonla kapa ister kapama

bende kullanıyorum 3*2 gözli çifthane tetikleyici oluyo kusları birisi yumurtlamak isteyince

diğeride ister istemez etkilenip işe koyuluyoır

Bendede ciftane var 2 takimim var araya karton koydum kemirdiler kendi telini koydum boyasini yediler en son cami boyayip koydum simdi 2 takiminda 5er yumurtasi var

Yavru istyosan koyman lazim gormemeleri gerekyo birbirlerini. Gorunce olmadi benim 6 ay arada tel vardi hep birbirlerine ulasmak icin savasyolardi resmen :) ama araya bisi koydum gormediler ve 1 ay sonra yumurtalar geldi. Bilseydim onceden yapardim.

bana sorarsan sıkıntı olmayacagı kanısındayım çiftlesecek kus her ortamda cişftleşir.

ayrıca muhabbet kusları kalabalıkta daha fazla üreme yeteneğine sahip bir kustur.

Bende araya teli taktım birbirleriyle ilgilendiler hep önüne karton koydum parçaladılar, onu çıkarıp kontrplak koydum onuda parçalıyorlar sanırım boyalı cam koymak en iyisi.

tşk ederı yorumlarınız ıcın bnde oyle yapacagı demekkı :D

Geri