petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çifthane yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve AhmetHARSIT tarafından 16 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. AhmetHARSIT
    Gizli

s.a yenı çifthane alacagım ıkı takımım var onları cıfthaneye koysam bır sey olur mu yanı çiftleşmeyı yumurtlamayı felan engeller mı

koyup bolmesine kartonmu koysambır bırlerini gormesınler dıye acıl cvplarınızı beklıyorum

2. mehmetdurdabak

mehmetdurdabak New Member

Beğenileri:
    0
    kardes Çifthaneye koy ara bölmesi takılı kalsın

ister arayı kartonla kapa ister kapama

bende kullanıyorum 3*2 gözli çifthane tetikleyici oluyo kusları birisi yumurtlamak isteyince

diğeride ister istemez etkilenip işe koyuluyoır

3. AhmetHARSIT
    Gizli

saol ustam yorumun ıcın :)

4. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    bol bol yavru alman dileğiyle

5. Hüseyin AKBULUT
    Gizli

Bendede ciftane var 2 takimim var araya karton koydum kemirdiler kendi telini koydum boyasini yediler en son cami boyayip koydum simdi 2 takiminda 5er yumurtasi var

6. AhmetHARSIT
    Gizli

yanı araya bır sey koymak gerekıyr mu gerekmıyoır mu ?

7. Hüseyin AKBULUT
    Gizli

Yavru istyosan koyman lazim gormemeleri gerekyo birbirlerini. Gorunce olmadi benim 6 ay arada tel vardi hep birbirlerine ulasmak icin savasyolardi resmen :) ama araya bisi koydum gormediler ve 1 ay sonra yumurtalar geldi. Bilseydim onceden yapardim.

8. mehmetdurdabak

Beğenileri:
    0
    bana sorarsan sıkıntı olmayacagı kanısındayım çiftlesecek kus her ortamda cişftleşir.

ayrıca muhabbet kusları kalabalıkta daha fazla üreme yeteneğine sahip bir kustur.

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Bende araya teli taktım birbirleriyle ilgilendiler hep önüne karton koydum parçaladılar, onu çıkarıp kontrplak koydum onuda parçalıyorlar sanırım boyalı cam koymak en iyisi.

10. Hüseyin AKBULUT
    Gizli

Bende oyle yaptim.

11. AhmetHARSIT
    Gizli

tşk ederı yorumlarınız ıcın bnde oyle yapacagı demekkı :D

Sayfayı Paylaş