petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftim ve Kafes Düzeni Hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Münadi YALÇIN tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese iyi günler dilerim.Üstadlarımdan abilerimden tecrübeli arkadaşlardan...çiftim hakkında özellikle dişi kuşum hakkında vede kafes düzeni kafes içerisindeki araçların gereçlerin düzenini hakkında yorum almak istiyorum eksiklerim varsa tamamlamak adına.
    Not:Kafesi 2 metre yükseklige koyuyorum fotograf cekmek için indirdim.

#1 Münadi YALÇIN, 28 Aralık 2015
    Son düzenleme: 28 Aralık 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Maşallah, bereketli olsun. Kafeste güzel, içinde herşey var.
    Dişi de kızışmaya başlamış.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    kafes güzel maşaallah güzel ama dişi de mantar olabilir mi acaba tam seçemedim erkek kuşunuzda bir durgunluk var ishalmi iştahı yerinde mi kuşların bulunduğu ortam sıcak mı

4. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Sağol Levent Abi inşallah bereketli olur herkes için :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:43 -->-> Daha önceki mesaj 09:39 --

Yusuf Hocam gagasının ortası kahverengi diger yerleri beyaz.erkek kuşa ise normalden cok hareketli kafesi asagıya indirdiğimde durgunlaştı genel olarak kafes içerisinde çok hareketli özellikle dişinin yanına geldiğinde kendisini çok kabartıyor özellikle ense bölgelerini kabartıyor sonra dişiye gaga atıyor yemesi yerinde hatta cok fazla yiyor hocam genel olarak takip ettiğimde herhangi bi ishallik görmedim yerleri de sıcak 24 saat doğal gazı yakıyorum hocam.

5. deniz kom

deniz kom Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    32
    Merhaba, kuşlarınızın maşallahı var. aynı kafesi ben de kullanıyorum. kapı tarafındaki tüneği aşağı, yemlik seviyesine almanızı tavsiye ederim. öyle kullanılması daha faydalı oluyor. hem yükseklik farkından dolayı uçarak tünek değiştiriyorlar hem de kafes içi alan artıyor.

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Maşallah. Herşey var kafeste ve yerli yerinde. Bereketli üretimler.

7. Münadi YALÇIN

Münadi YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah hocam tavsiyenize uyacam teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:55 -->-> Daha önceki mesaj 10:54 --

Sağolun Hocam ALLAH razı olsun inşallah herkes için berektli üretimler olur.

Sayfayı Paylaş