Karadeniz Pet

Çiftim

kotakot

Yeni Üye
Merhabalar tekrardan,
Kuşlarımizin fotoğrafıyla karsinizdayim.
cba84e64550ef16d273e07d532b11e0e.jpg
f573f669eb72b5318810a65d53fe14e6.jpg

Sürekli öpüşüp koklaşıyorlar. Kendi yaptığım bir yuvalık vardı şimdi sağlam bitane alıp yerseltirdim. Sizce yumurtlarlar mı ?
Dişi 2 yaşlarında erkek 1 küsür

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şartlar uygun , çiftte belli ki kızgın bundan sonrası sabır :) Ama uyum sağlamaları iyiye işaret tabi . Bende bekliyorum çiftimi birbirlerine alışsın diye :) Umarım en kısa zamanda sağlıklı yavrularını alırsınız.

Kuslar yetiskin kizismis yer kafes ortam degisikligi yapmayin sabit 1 1.5 metre yukseklikte olsun kafesleri haftada 2 3 kere mama verin rahatsiz etmemeye calisin insallah yavru alirsiniz bundan sonra sabir artik

Yuvalığa ilgi duymaları ne kadar surer ?

Bence sen yapaybir yuvalıkal yani elle yaptığını koyma (bence böylke ama almak istemiyorsanda olur bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum)

Bence sen yapaybir yuvalıkal yani elle yaptığını koyma (bence böylke ama almak istemiyorsanda olur bir sorun çıkmaz diye düşünüyorum)
Evde yaptığımızı cikarip satinaldigimi taktım bu hafta. Yaptığımız küçüktü zaten. Yeni olan 20*20*20 boyutlarında baya büyük. Bu ara erkek niyetleniyor ama sanki dişinin pek niyeti yok.

Tekrardan merhabalar arkadaşlar,
Ben gündüzleri evde olamıyorum fakat dişi kuş yuvalığa girip çıkıyormuş.
Malesef ki birdaha çiftleştiklerini de göremedim. Tabi herhangi bir yumurta da yok şuan.
Sizce belli bir süre ayrı tutup sonra birleştirme yapabilir miyim ?
Yoksa bunun için 1-2 ay daha bekleyeyim mi ?

Bugün tüm gün evdeydim. Dişi yuvalığa girip çıkıyor. İçerideyken erkek konargada bekliyor onu besliyor. Mama yaptım kağıt ustunde verdim ikisi de biraz biraz yediler. Gün boyunca yuvaya girip icerde bişiler yapıp çıktı dişi. Fakat hiç ciftlesmediler. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Geri