petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftimi değiştirmelimiyim? ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mesbüş tarafından 3 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Şuan ki çift çok pasif hiç yavru alamadım yavruluğa giriyolardi ama artık hiç girmiyolar çok sakinler hiç hareket etmiyolar bile öpüşmüyolar yem kusmuyolar birbirlerini kaşımıyolar çok farklı bi hale geldiler hiç kavga yok ama çok pasif oldular herseyleri var kum Gaga taşı kalamar kemiği vs. Kısır olabiliceklerini düşünmeye başladım artık sizce çifti degistirmelimiyim

2. abtmusic

abtmusic Member

Beğenileri:
    0
    kaç aydır bu şekildeler ?

3. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    Psikolojik sorunları var büyük ihtimal

4. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Kaç yaşındalar ve ne zamandır böyleler ?

5. Mesbüş

Mesbüş Member

Beğenileri:
    9
    Erkek 3 yaşında dişi 1 buçuk yaşında yaklaşık 1 aydır monotonlar değişme yok bide iri kuşlar ondan olabiliceklerini de duydum ama siz ne diyosunuz değiştirmelimiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:40 -->-> Daha önceki mesaj 03:38 --

Her hangi bi kötü olaya da rastlamadilar odadalar hiç rahatsız etmem sadece yem şu verirken temizlik yaparken yaklasirim onun haricinde rahatsız edilmiyolar da yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 03:40 --

Yardım edebilicek varmi ?

6. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Ayırma yöntemini denemediyseniz en az 2- 3 hafta ayrı kafeslerde tutabilirsiniz işe yaradığı söylenir.

Sayfayı Paylaş