Karadeniz Pet

Çiftimi değiştirmelimiyim? ??

Mesbüş

Meraklı Üye
Şuan ki çift çok pasif hiç yavru alamadım yavruluğa giriyolardi ama artık hiç girmiyolar çok sakinler hiç hareket etmiyolar bile öpüşmüyolar yem kusmuyolar birbirlerini kaşımıyolar çok farklı bi hale geldiler hiç kavga yok ama çok pasif oldular herseyleri var kum Gaga taşı kalamar kemiği vs. Kısır olabiliceklerini düşünmeye başladım artık sizce çifti degistirmelimiyim

Kaç yaşındalar ve ne zamandır böyleler ?

Erkek 3 yaşında dişi 1 buçuk yaşında yaklaşık 1 aydır monotonlar değişme yok bide iri kuşlar ondan olabiliceklerini de duydum ama siz ne diyosunuz değiştirmelimiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:40 -->-> Daha önceki mesaj 03:38 --

Her hangi bi kötü olaya da rastlamadilar odadalar hiç rahatsız etmem sadece yem şu verirken temizlik yaparken yaklasirim onun haricinde rahatsız edilmiyolar da yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:50 -->-> Daha önceki mesaj 03:40 --

Yardım edebilicek varmi ?

Ayırma yöntemini denemediyseniz en az 2- 3 hafta ayrı kafeslerde tutabilirsiniz işe yaradığı söylenir.

Geri