Karadeniz Pet

Çiftlerim Nezaman Yavrular

mavilim98

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar Sizce çiftlerim Ne kadar süre sonra yavrular ? :)
DRnZPZ.jpg

mzvB3Y.jpg

kuşlarının resimlerini yakından, önden çekersen daha net yorumlar gelir cerelerini tam göremiyorum ama galiba mavi erkek sarı dişi birde yavrulamaları için yaşları biraz küçük kafeste yuvalık var mı? dişi kuş yuvayla ilgileniyorsa, birbirlerine yem kusuyorlarsa bakım yapıyorlarsa eş olmuş demektir haftada 1 havuçlu ve yumurtalı mama yap

Son düzenleme:
bence de katılıyorum

kuşlarının resimlerini yakından, önden çekersen daha net yorumlar gelir cerelerini tam göremiyorum ama galiba mavi erkek sarı dişi birde yavrulamaları için yaşları biraz küçük kafeste yuvalık var mı? dişi kuş yuvayla ilgileniyorsa, birbirlerine yem kusuyorlarsa bakım yapıyorlarsa eş olmuş demektir haftada 1 havuçlu ve yumurtalı mama yap

Kafeste yuvalık var birbirlerine yem kusmuyorlar ancak hayatta kavga etmezler biri birinin yanından hayatta ayrılmıyor ayırıyorum saldığımda birini elime alıyorum vucudumun arkasına saklıyorum diğeri bağırıyor bağırıyor uçuyor elimden hemen gidip onun yanına konuyor :)
Mama yapmayı tam olarak bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ?

arkadaşların dediği gibi önden net resimler çekersen daha doğru yorum yapabiliriz

Kafeste yuvalık var birbirlerine yem kusmuyorlar ancak hayatta kavga etmezler biri birinin yanından hayatta ayrılmıyor ayırıyorum saldığımda birini elime alıyorum vucudumun arkasına saklıyorum diğeri bağırıyor bağırıyor uçuyor elimden hemen gidip onun yanına konuyor :)
Mama yapmayı tam olarak bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ?
mama yapımı için şu linke bakabilirsin:
MUHABBET KUŞU YUMURTA MAMASI TARİFİ - .

bence onları salma

yavru almak istiyorsan kafeste tutmalısın

peki hocam saol birde bu mamayı yavru yaptıklarındamı yapmaya başlıyayım yani şimdi başlamam şartmı suluklarına ek vitamin felan katmıyorum yemlerini pakette alıyorum ballı kraker ve kalamar kemiği yeterli değilmi şuanda ?

Geri