petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftlerimin Bayıldıkları Mama Tarifi :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Volkan VAROL tarafından 31 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Volkan VAROL

Beğenileri:
    3
    Çiftlerim bu mamanın içine düşüyor cidden.Diğer yeni çiftim bile hemen alıştı bu mamaya. Normalde havuçta rendeliyorum ama bugün sadece yumurtayla nemlendirdim. Kuru mamayı ise kendim kek olarak yaptım, rondoda çektim ve kurutup kavurdum, dolapta saklıyorum.Haftada 3 kere veriyorum ama 2 ye düşürmeyi düşünüyorum biraz fazla dopingli gibi :)

İçeriği: Mısır unu-keçi boynuzu tozu-galeta unu-ruşeym-badem-ceviz-çörekotu-zencefil-dağ kekiği-limon ve portakal kabuğu-yumurta kabuğu-kabak çekirdeği ve keten tohumu.(yağlı olan malzemeleri daha ölçülü kattım)

Tabi herzamanki gibi dişi baş köşeye geçip yerken erkek kıyıdan köşeden yiyiyor garibim :) diğer çiftimde de aynı şekilde dişiden bir tırsma var hafiften:)

#1 Volkan VAROL, 31 Mart 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 31 Mart 2016
  2. muhabbetciavukat

Beğenileri:
    0
    maşallalh , dişi konusunda haklısınız bende korkmuyor değilim suyunu değiştirecem geliyor elimi gagalıyor :D erkek korkusundna kızın arkasına geçiyor

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75

Sayfayı Paylaş