Karadeniz Pet

Çiftleşen muhabbet kuşlarımın videosu

ObreuS

Meraklı Üye
Merhabalar.

Kuşlarımı 2-3 gündür çiftleşirken görüyorum ancak video çekme şansım olmamıştı. Bu sefer yakaladım buyrun :)

Sizce bu çiftleşme dölleme için yeterlimidir?

Link : Muhabbet kuşu çiftleşmesi - YouTube

[YOUTUBE]vmTWS0ya5FA[/YOUTUBE]

Son düzenleme:
Töbe töbe aklıma bısey geldı jonny kardes geldı :)

Ya benimkiler çiftleşmiyor dişi kuyruk kaldırıyor erkek çiftleşmiyor ):
1 kere çıktı ondada 10 sn kadar durdu geri indi.

Benim bir çiftiminde dişi kuyruk kaldırıyor erkek sadece tek ayağını koyuyor ama üstüne çıkamıyor. Anlam veremedim. Ne yapacağımıda bilmiyorum :)

hayırlısı olsun en yakın zamanda yumurta alırsınız böyle giderse :)
Dişi kuşda yumurta var zaten 1 haftadır filan yumurtlamasını bekliyorum. Ne zamana yumurtlar bilmiyorum :)

Benim bir çiftiminde dişi kuyruk kaldırıyor erkek sadece tek ayağını koyuyor ama üstüne çıkamıyor. Anlam veremedim. Ne yapacağımıda bilmiyorum :)

Dişi kuşda yumurta var zaten 1 haftadır filan yumurtlamasını bekliyorum. Ne zamana yumurtlar bilmiyorum :)

Eşini değiştirmeyi düşünüyom aynı tek ayak atıyor :D

sağlıklı yavruları olur inşallah

Eşini değiştirmeyi düşünüyom aynı tek ayak atıyor :D

Ne zamandır tek ayak atıp çıkamıyor acaba? Bence tecrübesizlikten kaynaklanıyor erkek tarafında. Varmı bir fikri olan?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 14:37 --

Yok galiba neden tek ayak atıp çıkmadığı ile ilgili yorumu olan?

Hayırlı Olsun . Sağlıklı yavruları olur inş bu güzel çiftin :)

Ayak atiyosa degistirme.belkide kusun tam Hazir degildir.

Valla benimkide aynısını yapıyordu, eş değiştirdim. Şimdiki eşinin üstüne 3 defa çıktığını gördüm ama düşüyor kerata, du bakalım nolacak.

Son düzenleme:
Valla benimkide aynısını yapıyordu, eş değiştirdim. Şimdiki eşinin üstüne 3 defa çıktığını gördüm ama düşüyor erata du bakalım nolacak.

Dişiyimi değiştirdiniz yoksa erkeğimi değiştirdiniz acaba?

Ben dişiyi değiştirmenin sorunu çözeceğini düşünmüyorum çünkü erkek tek ayak atıyor dişi bekliyor ama erkekde icraat yok :)

Geri