Karadeniz Pet

ciftlesme anketi

ciflesme yasi

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
11 yıl yaşayan kuşum vardı 2 yaş yaşlı değil. 3 ay için de de olan olur bence daha dikkatli ol sonra üzülme derim ;)

abi illa kuş beslemeyi bırakacam verecem senin gibi birine kuşları yumurtlatsın yavrular fifti fifti paylaşırız :D ama nerdee :D daha takım yok ortada sabah 200 tl buldum harammış her halde cebime attım parayı para yok olmuş cebimde 200 tl abi 2 takım kuş veya 1 takım jumbo alınır o parayla :D Neyseki bi arkadaş bana para getirecek 50 tl 100 tl felan :D

abi illa kuş beslemeyi bırakacam verecem senin gibi birine kuşları yumurtlatsın yavrular fifti fifti paylaşırız :D ama nerdee :D daha takım yok ortada sabah 200 tl buldum harammış her halde cebime attım parayı para yok olmuş cebimde 200 tl abi 2 takım kuş veya 1 takım jumbo alınır o parayla :D Neyseki bi arkadaş bana para getirecek 50 tl 100 tl felan :D

200 tl ye jumbo takım buluyorsan hemen yönlendir 1 yavru hediye ederim sana çıkınca :)

Disi mi 5 aylik? Buyuk ihtimal erkektir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:09 -->-> Daha önceki mesaj 00:05 --

Hocam, benim disi erkegi sadece erkek ciftlesme hareketleri yapinca hafif dovuyor kafa atiyor. Es tuttu sikinti yok. 4 ,5 aydir beraberler kucuklukten beri. Tavsiyeniz?

Erkek kuşun henüz tam hazır değildir, dişiyi kafesten al, erkegi havuc ve biberli mama ile kızıştır biraz.

guncel.....

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:20 --

Erkeğin gereken kur hareketlerini yaptığını gözlemliyorsanız müdahale etmenize gerek yok,

Hocam erkek hazır fakat dişi değil bence. Çiftlere 2 gün ard arda mama verdim. Biraz hareketlenme oldu. Bu arada kuşlarda sulu dışkı var. Mamadan ya da havuçtan mı sizce?

Geri