petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleşme

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve reykey tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. reykey

reykey Guest

Erkek kuşum yuvayla ilgilenmeye başladı dişi ne zaman yuvaya gitse kapisindan iceri sarkiyor. Sanki onu disari cikarmaya calisiyor.erkek uzun ötüşlü (gozlerindeki siyah nokta kuculup basini sallamasi) kur yapinca dişi hemen kuyrugunu kaldiriyor ama erkek henuz bise yapmadi. Disinin surtini gagaliyor sürekli ilgileniyor ama ciftlesmefi henuz. Ne yapmaliyim zaman mi vermeliyim bunlar normal mi??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kanakan

kanakan New Member

Beğenileri:
    0
    benim kuşda öyleydi sinir oluyodum ama erkeğin ilk çiftleşmesiyse oluyo öyle bi kaç güne düzelir

3. Oğuzhan Çelik

ilk olduğu için acemiler biraz zaman tanı benim kuşlarda böyleydi şuan 6.kuluçkada :D

4. reykey

reykey Guest

O zaman kendi hallerine birakayim mutlulular çünkü ikiside ciftlesmek istiyor ama erkek mesaji anlamiyor daha..d

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. süleyman yılmaz

dişi kuş çifleşmek istediğinde gagası kahverengi mi olur

Sayfayı Paylaş