petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çiftleşmeleri için ne yapabilirim...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ilkecik22 tarafından 5 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    yaklaşık 1,5 yaşında erkek muhabbet kuşum vardı.1 aylıktan beri bende . 3-4 gün önce yanına bir dişi aldım.kavga etmiyorlar. ama erkek bana alışkın olduğu için dişiye çok fazla ilgi göstermiyor. kafesleri ayırmam ve kızıştırmam işe yarar mı ? dişinin ceresi açık kahve tonunda yani çiftleşmeye hazır gibi duruyor. ne yapabilirim ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Haftada 2-3 gün mama ve vitamin takviyesi yapıp yuvalığı takıp bekleyeceksin.
    Kafeste yemlik, suluk, tek tünek, gaga taşı ve kalamar kemiği dışında başka bişey bulunmasın. Başka yapacak bişey yok.
    Hayırlı üretimler olsun.

3. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim....

4. yasin erciyas

Mama yapiyoruz yemiyo üstüne yem döküyorum alışsin diye sadece yemi yiyo mamayi yemiyo nasıl alıştıririz mamaya. Ve vitamin takviyesi olarak ne vermemiz gerekir

Sayfayı Paylaş