Karadeniz Pet

ciftlesmeye hazirmi yoksa gecmi kalmış

• Konbuyu başlatan OnurArtürk
  • Başlangıç tarihi
O

OnurArtürk

Guest
Arkadaslar bugün es almasi icin kart yani büyuk bir muhabbet kusu aldim resmini atsam yardimci olur musunuz ? İyimi yoksa gecmi kalmis kisacasi olur mu olmaz mi ?

Yardimci olmucaksaniz kusu rahatsiz etmeyim ..

Fotorafi cektim nerden yüklicem telden giriyorumda özür :(

Teldense bilmiyorum ama s4 felansa garanti yüklenir

Hizli resim yukle sitesinden fotografi yukluyorsunuz ordan linki alip buraya kopyaliyorsunuz

Forum fiend diye bir program var onu indirip ordan fotografi yukleyebilirsiniz

Telefondan girdigim icin maksimum sekme uyarisi cikiyor fotografi direk gorunur vaziyette yapma sansiniz var mi

Sabah arkadaslar sorunuza cevap verirler ben telde girdigim icin goremiyorum :-(

hocam şimdi sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum ama kuş erişkinlik yaşını geçmiş fakat çok yaşlı mı bi fikrim yok ayrıca kızışmış ve büyük ihtimalle dişiyle anlaşırsa çiftleşirler ama 4-5 yaşını geçkinse riskli olabilir onu ustalarımız söyler

çiftleşmeyecek kadar yaşlı durmuyor

hocam bende sorun o işte yaşını kestiremedim 1 yaşından kesin ve kesin büyük ama 2 yaşındaysa tam damızlık olur 4-5 yaşındaysa artık eşe atılması riskli olur o yüzden ustalarımız yaşını söylesin dedim ama yine de bana kalırsa yaşlı durmuyo ya

İçimi rahatlatn abi ya sirf yavru almak icin kus aradim o kadar bugun en son bunu buldum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:30 -->-> Daha önceki mesaj 02:08 --

Hadi ustalar cevaplarinizi bekliyorm ...

Geri