Karadeniz Pet

çiftleşmeyen kuşlarım!!

ibrahim95

Yeni Üye
Arkadaşlar 2 adet cekoslovak muhabbet kusum var 4 aydır birlikteler bütün forumları okudum ne yaptıysam çiftleşmediler en son ayırma yöntemi uyguladım 15 gün sürekli mama verdim nijer tohumu takviyesi yaptım ne dedilerse yerine getirdim birleştirme yaptıktan sonra yine birşey olmadı erkek sürekli kur yapıyor dişiye dişi ise asla yüz vermiyor ve bütün gün uyuyor çözüm nedir bilen varsa yazarsa müteşekkir olacağım.Ayriyeten erkek ne zaman yem yemeye gitse erkeği kovalıyor yemesine izin vermiyor.İyi Forumlar

Kuslarin fotografini atın ve kafesin de.

Ekli dosyalar

• WIN_20180704_144323.JPG
    WIN_20180704_144323.JPG
    201.3 KB · Görüntüleme: 44
Yesili net çeker misiniz? Erkeğe benziyor.

İyide bunların ikiside erkek gibi zaten

Güneş ışığı denk geliyorsa rengi en iyi o şekil görülür

YOK HOCAM HER ZAMAN BOYLE BI KAC YERE SORDURDUM DAHA ONCE HEPSİ DİŞİ OLDUGUNU TEYİT ETTİ
Asıl mevzuya dönücek olursak çiftleştirmek için süreci hızlandırabilirsiniz fakat ne zaman olacağı tam belli olmaz benim kuşlarım 4 yıl sonra ilk yavruyu verdi şimdi engel olamıyorum yumurtlamasina en son yumurtası tıkandı dogurmaktan follugu attım ama hala çiftleşiyorlar sabırlı olmak en iyisi

Asıl mevzuya dönücek olursak çiftleştirmek için süreci hızlandırabilirsiniz fakat ne zaman olacağı tam belli olmaz benim kuşlarım 4 yıl sonra ilk yavruyu verdi şimdi engel olamıyorum yumurtlamasina en son yumurtası tıkandı dogurmaktan follugu attım ama hala çiftleşiyorlar sabırlı olmak en iyisi
hocam yalnız es tuttuklarına dair bi belirti de gostermıyorlar sizce dişiyi degiştirmeli miyim

Salma usulunu deneyi kendisi secsin esini. Cinsiyet farketmez erkek erkege disi disiye kurlasma olabilir.