Karadeniz Pet

Çiftleştiler ama...?

• Konbuyu başlatan Emre TURAN
  • Başlangıç tarihi
E

Emre TURAN

Guest
Selam arkadaşlar. Kuşlar 5 gündür bende. İlk geldikleri gün çiftleştiler. Ama daha sonra dişi çiftleşmeye izin vermemeye başladı. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Bir de aldığımda dişi yuvadaydı, fakat şimdi yuvayı hiç keşfetmedi bile.
Yapabileceğim bir şey var mı?
Yemlerinde nijer tohumu, vitaminleri, kuş kumu, kalamar kemiği, mama vs. kesinlikle eksik tutmuyorum. Kafes de, rahatsız olacakları bir yerde değil.

alışsınlar yeni yerlerine..dişi hazır zaten.erkek dünden hazırdır zaten..yakında gelir yumurta

5 gün çok erken bir süreç kuşlar önce yerlerine sonra kafeslerine alışsınlar. Gerisini tamamlarlar yakında :)

ortam değişikliğinden dir merak etme zaman icinde herşey kendiliğinden gelişir sabirli olun

çiftleşirler ikiside fena kızışmış

erkek zorlar biner haftada benim kuslarim 10 - 15 kez ciftlesrken gordum devami gelir sesiz sakin bi ortadamda birak sen

alışsınlar yeni yerlerine..dişi hazır zaten.erkek dünden hazırdır zaten..yakında gelir yumurta

5 gün çok erken bir süreç kuşlar önce yerlerine sonra kafeslerine alışsınlar. Gerisini tamamlarlar yakında :)

ortam değişikliğinden dir merak etme zaman icinde herşey kendiliğinden gelişir sabirli olun

çiftleşirler ikiside fena kızışmış

Teşekkürler.