petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çiftleştiler ama...?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre TURAN tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Emre TURAN

Selam arkadaşlar. Kuşlar 5 gündür bende. İlk geldikleri gün çiftleştiler. Ama daha sonra dişi çiftleşmeye izin vermemeye başladı. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Bir de aldığımda dişi yuvadaydı, fakat şimdi yuvayı hiç keşfetmedi bile.
    Yapabileceğim bir şey var mı?
    Yemlerinde nijer tohumu, vitaminleri, kuş kumu, kalamar kemiği, mama vs. kesinlikle eksik tutmuyorum. Kafes de, rahatsız olacakları bir yerde değil.

2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    erkek zorlar biner haftada benim kuslarim 10 - 15 kez ciftlesrken gordum devami gelir sesiz sakin bi ortadamda birak sen

3. Fatih ÇETİNER

alışsınlar yeni yerlerine..dişi hazır zaten.erkek dünden hazırdır zaten..yakında gelir yumurta

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    5 gün çok erken bir süreç kuşlar önce yerlerine sonra kafeslerine alışsınlar. Gerisini tamamlarlar yakında :)

5. kartall82

kartall82 Guest

ortam değişikliğinden dir merak etme zaman icinde herşey kendiliğinden gelişir sabirli olun

6. Taha Mert Damarlı

çiftleşirler ikiside fena kızışmış

7. Emre TURAN

Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş