petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çıkmıyor bi problem mi var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gizemdm tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. gizemdm

gizemdm New Member

Beğenileri:
    0
    Dişi muhabbet kuşumu zorla sokuyodum kutuya çıkıyordu bugün yine zorla soktum çıkmadı çımarmaya uğraştık ama çıkmıyor gagalıyor gibi bi ses geliyor ama çıkmıyor ötüyor kutuda ne yapmalıyım 1 ay zamanı varmış çiftleşmeye .

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    274
    Kutudan kasıt yuvalık mı ?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bu kuşlardan ne istenirki yazık günah zorla yuvaya mı sokulur?? psikolojisi bozulmuştur korkudan çıkmıyordur 1 ay değil bu tarz harketlerle 4 5 aya uzar

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  6. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    51
    Altına imzamı atarım bu sözün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:44 -->-> Daha önceki mesaj 03:41 --

Bu tarz zorbalıklarla o parmak kadar hayvanlara yapılan işkenceden öte bir şey değil kusura bakmayın ama gerçekten ben sizin yerinizde olsam beslemezdim.

7. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    kuşu zorla yuvalığa sokmayın zamanı geldiğinde canı isterse girer zaten

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Eğer dediğin durum zorla yuvalığa sokmaksa kusura bakma ya bir daha buraya yazma, yada git o yuvaya sen gir. Psikopat mısın, aklından zorun mu var? Sen kuş beslemeyi zorbalık, kişisel egolarını tatmin ya da senin oyuncağın mı sanıyorsun? Önce git akıl ve ruh sağlığını kontrol ettir. Eğer İstanbul'daysan kuşu da kaç paraya aldysan 50 lira fazlasına bana sat. Bir daha da kuş falan bakma sen. İstiyorsan özelden yaz adresini, numaranı

Sayfayı Paylaş