petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Cins,cinsiyet ve yaş hakkında yardım lütfen.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Naci AYDIN tarafından 9 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Naci AYDIN

Merhabalar.
    Yaklaşık 1 yıl önce çok sevdiğim muhabbet kuşumu kaybettim.İnanılmaz hayat dolu,konuşan bir kuştu.Çok küçükken almıştım bu sebeple 2 günde alışmıştı. Onu kaybettikten sonra 1 yıl cesaret edemedim yeni bir kuş almaya fakat dün cesaretimi kırdım.Güvendiğim bir satıcıdan aldım kuşu. 45 günlük erkek olduğunu söyledi. Fakat bana daha büyükmüş gibi geliyor.Yaşı ve cinsiyeti nedir sizce.Birde dünden beri kafeste öylece duruyor.Çok hareketsiz.Alışma sürecinde olduğundan böyle yapıyor olabilir mi?Yardımcı olursanız çok sevinirim. İster istemez ölen kuşumla karşılaştırıyorum ve ciddi anlamda üzülüyorum bukadar sakin olmasına.:(

2. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Fotograflar cok net degil o yuzden kesin birsey soylemek dogru olmaz ama yavru bir erkek gibi duruyor. Daha net fotograflar paylasabilirseniz daha net bilgiler alabilirsiniz. Durgunlugu ortam degisikliginden kaynaklaniyordur. 1-2 gun rahatsiz etmeyin, korkmasina neden olacak hareketler kacinin kendine gelecektir.

3. Naci AYDIN

Cevap için teşekkürler.

Bu daha net sanırım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Yokmu başka fikri olan??

#3 Naci AYDIN, 9 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Ağustos 2014
  4. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    1.5 aylık erkek gibi

Sayfayı Paylaş