Karadeniz Pet

Cins,cinsiyet ve yaş hakkında yardım lütfen.

• Konbuyu başlatan Naci AYDIN
  • Başlangıç tarihi
N

Naci AYDIN

Guest
Merhabalar.
Yaklaşık 1 yıl önce çok sevdiğim muhabbet kuşumu kaybettim.İnanılmaz hayat dolu,konuşan bir kuştu.Çok küçükken almıştım bu sebeple 2 günde alışmıştı. Onu kaybettikten sonra 1 yıl cesaret edemedim yeni bir kuş almaya fakat dün cesaretimi kırdım.Güvendiğim bir satıcıdan aldım kuşu. 45 günlük erkek olduğunu söyledi. Fakat bana daha büyükmüş gibi geliyor.Yaşı ve cinsiyeti nedir sizce.Birde dünden beri kafeste öylece duruyor.Çok hareketsiz.Alışma sürecinde olduğundan böyle yapıyor olabilir mi?Yardımcı olursanız çok sevinirim. İster istemez ölen kuşumla karşılaştırıyorum ve ciddi anlamda üzülüyorum bukadar sakin olmasına.:(

Fotograflar cok net degil o yuzden kesin birsey soylemek dogru olmaz ama yavru bir erkek gibi duruyor. Daha net fotograflar paylasabilirseniz daha net bilgiler alabilirsiniz. Durgunlugu ortam degisikliginden kaynaklaniyordur. 1-2 gun rahatsiz etmeyin, korkmasina neden olacak hareketler kacinin kendine gelecektir.

Cevap için teşekkürler.

Bu daha net sanırım..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:14 --

Yokmu başka fikri olan??

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri