Karadeniz Pet

cinsi,ırkı ve kaç aylık sizce ?

bysahan2

Yeni Üye
annesinin yanından yuvadan çıkmıştı aldığımda kaç günlük sizce ? ırkı ne çekoslavak demişti sahibi bide bu yavrunun gelişimi için ne yapmalıyım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:30 -->-> Daha önceki mesaj 09:27 --

Son düzenleme:
Hızlıresim.com a fotoğraf yükleyin oradaki forum linkini buraya yapistirin

Rica ederim fotoğraf yaniltmiyorsa erkek yem kirabildiginden emin olun kafes tabanında ızgara var ise kaldırın ayrıca kanarya yemi de verin rahat kırar Güle güle besleyin daha 1 ay civari

Yem kabugu oluyor azda olsa kafesin altinda ama ben bakarken aliyor agzina kirmadan birakiyor yumurta mamasi turu bise verdim yedi biraz kraker falan yada yavru kus yemi turu seyler alayim mi? Cinsi nedir acaba Çekoslovak diye aldim

Krakere gerek yok kanarya yemi alın ve tabana dökün oldukça küçük görünüyor inşaallah kiriyordur ayrıca mama fazla vermeyin yavru olduğu için ishal olabilir ırk konusunda da daha uzman kişiler cevap verir inşaallah yaniltmak istemem

maşallah.yerliye göre iri gibi.çek sanırım.

Vucudu iri olacak gibi bakalim .ucmayi ne zaman ogrenir kafesin yanina birakinca tirmanmaya calisiyor ama onuda yapamiyor:)

Dedigim gibi inşaallah yem kırıyordur oldukça küçük görünüyor

Bulunduğu tabana veya tüneye yakın bir yere daldarı koyun .. Yavrular yem kırmayı daha çabuk öğrenirler bu sayede.

eğitmek için aldım yavruyu kesin erkek diyebilir miyiz ?

Maşallah kuşun erkek cere renk döndürmesse 30 32 günlük daha 1 hafta için de öğrenir uçmayı çekoslavak kuş

çekoslavak gibi kuyruğu ne zaman uzar bide bazı tüylerinin üstünde beyaz kabuk var onlar ne zamana geçer

Kanarya ueminin ne ozelligi vardir

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:28 --

Sikinti olmaz dimi yusuf bey ne araliklqrla vermeliyim kanaryq yemini

Kanarya yemi derken aspur tohumunu kast ediyor. Aspuru daha kolay ayıklayabiliyorlar.

Maşaallah1 aylık erkek kuş

Bencede hollanda cek benzemoyor

jumbo kırığıda dediler çok karışık bi ırk :) ırk değilde ben uzun kuyruklu olsun iisterim çekler öyle diye biliyorum aldığım yerde çek dedi hatta büyüyünce bi kaç kuş gösterdi kuyruğu uzun olacak diye bakalım ne olacak bunun :)

Geri