Karadeniz Pet

Cinsiyet sorunu ve güçsüz bacak

Mrvvv

Yeni Üye
2DCF7079-94EF-4541-ABA5-8E69A8D3CA5E.jpeg
91CD46A3-A63E-42FB-92EA-DC5AB0B77CDC.jpeg
Arkadaşlar çiftimden dört yavrum oldu yakın zamanda lakin dördünün de cinsiyetini erkek diye tahmin ederken biri gözüme dişi gibi göründü
Hareketliliği olsun duruşu vs hiç dişi gibi değil ama bilmiyorum
Sizlere danışmak istedim

Bir de ayağı kötü olan kuşumu veterinere gördüm hanfendi kalsiyum eksikliği olabileceğini ayaklarının biraz yamuk ve kavramada güçsüz olduğunu söyledi
Toparlanması için kalsiyum vitamin vs desteği yapmalıymışım , lütfen en iyi ürünler neler nasıl bir tedavi yöntemi uygulamalıyım bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim
Teşekkürler

Multivitamin olarak hiprachok , omnivit , mutavit , nekton olabilir. Calsiyum ürünü olarak her marka olabilir ama D vitamini içermeli mutlaka. Ayrıca probiyotik alıp destekleyebilirsiniz. Diazyme 256 olabilir başka marka da olabilir.

765E55E2-D6AF-4EB3-983C-AB9A880283BB.jpeg
Multivitamin olarak hiprachok , omnivit , mutavit , nekton olabilir. Calsiyum ürünü olarak her marka olabilir ama D vitamini içermeli mutlaka. Ayrıca probiyotik alıp destekleyebilirsiniz. Diazyme 256 olabilir başka marka da olabilir.

Çok teşekkürler probiyotik olarak yoğurt suyu veya kuru mayalı su vermeyi düşünüyorum vitamin için sera marka iyi dediler ama size de danışmak istedim kalsiyum ürünü marka tavsiyesi de verirseniz d vitamini içeren çok sevinirim . kuşumun duruşu hep böyle tam oturarak dala uyuyor
Bacaklarının düzelme durumu olabilir mi yoksa hep hayatı boyunca düzgün yürüyemeyip böyle çömeldik vaziyette mi olacak

Omnivit mi daha iyidir mutavit mi acaba? Çünkü yaşadığım yerde hiprachok bulmam pek mümkün değil

Geri